Ruszyła Letnia Wyprzedaż na Steam. Tysiące przecenionych gier

Ruszyła Letnia Wyprzedaż na Steam. Tysiące przecenionych gier

Valve wystartowało z coroczną Letnią Wyprzedażą gier na platformie Steam, tradycyjnie już oferując nam tysiące przecenionych tytułów, które możemy nabyć w ramach promocji. Akcja potrwa aż do 9 lipca do godziny 19:00 polskiego czasu, więc nie musimy się wybitnie spieszyć z zakupami (szczególnie od kiedy na wyprzedażach Steam nie ma już dziennych promocji i błyskawicznych przecen). Standardowo także, jak to przeważnie bywa przy kolejnych tego typu akcjach na Steam, uruchomiono specjalną akcję, ale co ciekawe ta nie ma już tylko charaktery towarzyszącego wyprzedaży, ale wprowadzać ma nowy element na stałe do sklepu. Oczywiście nie obyło się też bez problemów z serwerami w początkowej fazie promocji, ale te zostały już zażegnane i możecie swobodnie przeglądać dostępną ofertę.

Steam oferuje nam tysiące przecenionych tytułów, które możemy nabyć w ramach promocji, a akcja potrwa aż do 9 lipca do godziny 19:00 polskiego czasu.

Ryszyła Letnia Wyprzedaż na Steam. Tysiące przecenionych gier

Przy okazji tegorocznej edycji Letniej Wyprzedaży Steam uruchomił Punkty Steam, które doczekały się swojego sklepu. Punktu używamy, by dostosować swój wizerunek na Steam lub nagrodzić innych członków społeczności. Za każde wydane przez nas na dowolne gry, DLC, sprzęty, aplikacje, ścieżki dźwiękowe lub przedmioty w grze 5,00 zł otrzymujemy 126 pkt. Sklep punktów to miejsce, gdzie znajdują się różne przedmioty umożliwiające personalizację naszego wizerunku na Steam. Tutaj możemy wydać otrzymany punkty na przedmioty profilu lub czatu. Co istotne, zdobyte animowane awatary, ramki, tła, odznaki i przedmioty czatu zostaną z nami na zawsze i nie znikną po czasie, jak to miało miejsce w przypadku tymczasowych akcji uruchamianych przy poprzednich wyprzedażach. Sklep punktów również zostanie z nami na zawsze i będzie otwarty cały rok. Przedmioty ze sklepu punktów nie są jednak zbywalne ani wymienialne.

Warto podkreślić, że wszystkie przeceny obowiązują na cały dwutygodniowy okres promocji, więc nie musimy czekać aż dany tytuł pojawi się w lepszej cenie. Ponadto obowiązuje dodatkowo „specjalna oferta wycieczkowa”, która pozwala zaoszczędzić dodatkowe 17zł na zakupie o wartości 100zł. Jeśli zaś chodzi o wybrane ciekawsze propozycje, to w oczy rzuciły nam się poniższe tytuły, ale w komentarzach możecie śmiało dopisywać inne gry wypatrzone przez Was w dobrych cenach.

  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain -70% (21,90 zł zamiast 73 zł)
  • Dragon Quest Builders 2 -40 % (149,40 zł zamiast 249 zł)
  • Sid Meier’s Civilization VI -75% (64,47 zł zamiast 257,90 zł)
  • Hunt: Showdown -45% (92,95 zł zamiast 169 zł)
  • Borderlands 3  -50% (129,95 zł zamiast 259 zł)
  • Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition -50% (80,99 zł zamiast 161,99 zł)
  • Star Wars Jedi: Fallen Order -50% (119,95 zł zamiast 239 zł)
  • Devil May Cry 5 -50% (84,50 zł zamiast 169 zł)
  • Resident Evil 2 -50% (84,50 zł zamiast 169 zł)

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ruszyła Letnia Wyprzedaż na Steam. Tysiące przecenionych gier

 0