Ruszyła ogromna letnia wyprzedaż Steam. Przecenionych przeszło 30 000 gier

Ruszyła ogromna letnia wyprzedaż Steam. Przecenionych przeszło 30 000 gier

Właśnie rozpoczął się sezon ogórkowy w branży gier, co wydaje się być idealną okazją, by nadrobić zaległości i sięgnąć po starsze, odkładane na później tytuły. Właśnie nadaża się ku temu idealna okazja, ponieważ Steam wystartował z ogromną letnią wyprzedażą gier, gdzie oprócz dużych przecen tysięcy produkcji, czekają nas także dodatkowe atrakcje. W tym roku letnia wyprzedaż otrzymała wyścigową tematykę i powiązaną z nią mini-grę Grand Prix Steam 2019. Sama promocja potrwa do 7 lipca, więc mamy sporo czasu na zakupy i zastanowienie się, czego tak naprawdę nam potrzeba. Wybór jest zaś ogromny, ponieważ przeceniono przeszło 30 tysięcy gier, więc każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie, tym bardziej, że ceny w niektórych przypadkach obniżono nawet o 90%, więc potrafią być naprawdę atrakcyjne.

W tym roku letnia wyprzedaż otrzymała wyścigową tematykę i powiązaną z nią mini-grę Grand Prix Steam 2019.

Jeśli chodzi o wybrane gry, to naszą uwagę przykuły m.in. Assassin's Creed: Odyssey (obecnie za 124,95 zł) i Monster Hunter World (obecnie za 129,50 zł), gdyż oba tytuły przeceniono o 50%. Ciekawym kąskiem wydaje się też całkiem nowe Devil May Cry 5, które kupimy za 164,34 zł, czyli 34% mniej niż poza wyprzedażą. Jeśli zaś lubujecie się we wszelkiego rodzaju symulatorach i macie smykałkę do zarządzania, to warto sięgnąć po Two Point Hospital, które jest do nabycia za 68,49 zł, czyli połowę swojej standardowej ceny. Co więcej, Dark Souls III kupimy za 49 zł, Rise of the Tomb Raider za jedyne 32 zł, Kingdom Come Deliverance za 64 zł. Jeśli interesują Was konkretne gry, dobrze samemu zajrzeć na stronę Steam i sprawdzić, czy nie są one przypadkiem mocno przecenione, ponieważ przy takiej ilości tytułów objętych wyprzedażą, jest na to duża szansa.   

Wracając do wspomnianej mini-gry Grand Prix Steam 2019, na początek musimy dołączyć do jednej z drużyn: Królików, psów Corgi, Żółwi, Świń lub Papug. Kupując różne przecenione w ramach wyprzedaży gry, zwiększamy wskaźnik dopalacza naszej drużyny, ale by go wypełnić, nie potrzebujemy tak naprawdę wydawać nawet złotówki i wystarczy, że będziemy wykonywać różne zadania w naszych grach i zdobywać związane z nimi osiągnięcia, takie jak np. podbicie osady w Total War: Warhammer 2 czy wyleczenie pacjenta w Two Point Hospital. Kiedy już napełnimy wskaźnik dopalacza, możemy go odpalić, dystansując się od innych drużyn, wspomagając się także punktami nitro. Co jednak najważniejsze, za udział w grze możemy otrzymać tokeny, które w Pit Stopie zamienimy na nagrody, takie jak emotikony, tła profilu i więcej, a Steam losowym członkom zwycięskich drużyn (pierwszej, drugiej i trzeciej), rozdawać będzie gry z ich listy życzeń.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ruszyła ogromna letnia wyprzedaż Steam. Przecenionych przeszło 30 000 gier

 0