Ruszyła wiosenna wyprzedaż na GOG - ponad 600 gier taniej nawet o 90%

Ruszyła wiosenna wyprzedaż na GOG - ponad 600 gier taniej nawet o 90%

Właśnie rozpoczęła się wiosna, co ewidentnie czuć już w słonecznej aurze, zachęcającej do spacerów, ale także roztapiającej ceny na serwerach GOG.COM. Polski cyfrowy sklep z grami wystartował bowiem z nową wyprzedażą, gdzie na graczy czeka 600 ofert z rabatami do 90% oraz codzienne błyskawiczne okazje w wyjątkowych cenach. Zdecydowanie jest w czym wybierać i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, tym bardziej, że przeceny są naprawdę duże i warto sprawdzić, czy tytuł, którego zakup odwlekaliśmy, nie został objęty promocją (znajdziemy tu zarówno typowe dla GOG.COM klasyki, jak i całkiem nowe produkcje, które debiutowały na rynku kilka miesięcy temu). Co więcej, sklep przygotował także błyskawicznych okazje z wysokimi rabatami, które obowiązują jeden dzień.

Na graczy czeka 600 ofert z rabatami do 90% oraz codzienne błyskawiczne okazje w wyjątkowych cenach.

Ruszyła wiosenna wyprzedaż na GOG - ponad 600 gier taniej nawet o 90%

I tak, obecnie w ramach błyskawicznej oferty ograniczonej czasowo otrzymać możemy następujące gry: Hellblade: Senua's Sacrifice (-60%), Dragon's Dogma: Dark Arisen (-75%), Mages of Mystralia (-70%), Wizard of Legend (-40%) i Caesar 3 (-35%). Nowe gry w ramach tej oferty o mocno obniżonych cenach pojawią się już dziś o godzinie 15:00 i będą wymieniane codzienne, więc warto regularnie zaglądać do sklepu i sprawdzać, jakie produkcje są aktualnie dostępne w ramach błyskawicznej wyprzedaży. Poza tym w ramach wyprzedaży otrzymać można świetne pozycje z gatunku RPG, takie jak: The Bard's Tale IV: Barrows Deep (-20%), Pillars of Eternity II: Deadfire (-34%), Kingdom Come: Deliverance (-50%) czy Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku (-70%). Oprócz tego możemy także sprawdzić się w strategiach, ponieważ w mocno obniżonych cenach nabędziemy: BATTLETECH (-40%), Surviving Mars (-40%), Stellaris wraz z DLC (do -75%), Railway Empire (-50%), XCOM: Enemy Unknown Complete Pack (-80%) i nie tylko.

GOG.COM nie zapomniał także o miłośnikach akcji i ci sięgnąć mogą po takie tytuły, jak: Darksiders III (-30%), Dead Space (-75%), serię Brothers in Arms (-75%), Mafia III (-75%) i wiele innych. Dla fanów indyków także przygotowano mnóstwo produkcji w atrakcyjnych cenach i wystarczy wspomnieć tylko o This is the Police 2 (-25%), FoxTail (-45%), Dead Cells (-20%), Hollow Knight (-34%) lub Megaquarium (-30%). Na koniec warto zaznaczyć, że Wiosenna Wyprzedaż potrwa w sklepie do 28 marca, do godziny 23:59, więc mamy trochę czasu do namysłu (choć warto kontrolować codziennie oferty błyskawiczne, które ograniczone są czasowo i trwają tylko 24 godziny). Zainteresowanych odsyłamy na stronę sklepu.  

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ruszyła wiosenna wyprzedaż na GOG - ponad 600 gier taniej nawet o 90%

 0