Ruszyła wiosenna wyprzedaż na GOG. Przecenionych przeszło 3000 pozycji, zniżki do 92%

Ruszyła wiosenna wyprzedaż na GOG. Przecenionych przeszło 3000 pozycji, zniżki do 92%

GOG swego czasu kojarzony był głównie ze starszymi grami, ale obecnie katalog polskiego sklepu jest znacznie szerszy i zawiera zarówno nowe tytuły AAA, jak i produkcje indie. Z racji tego, że na rynku pecetowych platform z grami jest już naprawdę ciasno, GOG stara się przyciągać do siebie klientów, organizując regularne wyprzedaże w stylu Steam, takie jak uruchomiona właśnie wiosenna wyprzedaż, w ramach której przecenionych zostało przeszło 3000 tytułów (zarówno gier, jak i DLC), a obniżki sięgają nawet 92%. Akcja potrwa do 5 kwietnia, więc praktycznie dwa tygodnie, co oznacza, że mamy naprawdę dużo czasu na przejrzenie oferty i zastanowienie się nad własnymi zakupami, a biorąc pod uwagę liczbę oferowanych pozycji w obniżonych cenach, każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. 

Akcja potrwa do 5 kwietnia, więc praktycznie dwa tygodnie na zakupy, choć oferty snowdrop mają znacznie krótszy charakter.

Ruszyła wiosenna wyprzedaż na GOG. Przecenionych przeszło 3000 pozycji, zniżki do 92%

Oczywiście zachęcamy do samodzielnego przejrzenia oferty GOG w ramach wiosennej wyprzedaży, ale warto przy okazji zwrócić uwagę na kilka pozycji. Sklep dodał do swojej oferty grę Mad Max, która przeceniona została o 75% do zaledwie 18 zł. Nie jest to może wybitny tytuł, ale solidna produkcja z otwartym światem, której warto dać szansę, szczególnie jeśli jesteśmy fanami filmu. Oczywiście nie mogło zabraknąć także klasyków i GOG promuje w ramach czasowych okazji (snowdrop) Heroes of Might and Magic 3 Complete i remaster Wastelands, których ceny obniżono odpowiednio o 90% (3,99 zł) i 70% (16,19 zł). W tym przypadku jednak lepiej nie zwlekać z zakupem, gdyż oferta ta zostanie zastąpiona za nieco ponad 30 godzin. Warto też zwrócić uwagę na kolekcję tytułów autorstwa polskich studiów nominowanych lub nagrodzonych Paszportami „Polityki”. Znajdziecie w niej produkcje CD PROJEKT RED, 11 bit studios, SUPERHOT Team, Bloober Team, Acid Wizard Studio, The Farm 51, Juggler Games, Polyslash i Walkabout Games.  

Podczas Spring Sale możemy również zarezerwować bilet do Night City i zgarnąć Cyberpunk 2077 20% taniej. Dla fanów Wiedźmina znajdą się wybrane tytuły z serii ze zniżką do 85%. W kategorii Największe obniżki zostały ujęte takie pozycje jak Shadow Tactics: Blades of the Shogun (-90%) i XCOM 2 (-92%). To jednak nie wszystko, gdyż GOG przygotował jeszcze jeden smakowity kąsek: kolekcję Niedługo Rozkwitną, zawierającą ponad 20 wersji demo nadchodzących gier. Możemy wypróbować, a następnie dodać do swojej listy życzeń takie pozycje jak Backbone, Dorfromantik, The Longest Road on Earth, Kathy Rain: Director's Cut, System Shock i wiele innych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ruszyła wiosenna wyprzedaż na GOG. Przecenionych przeszło 3000 pozycji, zniżki do 92%

 0