Ruszyła wyprzedaż gier na Steam z okazji 100-lecia niepodległości

Ruszyła wyprzedaż gier na Steam z okazji 100-lecia niepodległości

Zgodnie z przypuszczeniami, również Steam przyłączył się do firm świętujących 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Popularna platforma zorganizowała specjalną promocję na wiele interesujących gier. Z okazji tego niezwykle istotnego dla nas wydarzenia Steam obniżył ceny nawet o 90 procent. Akcja potrwa dokładnie do 9 listopada, czyli zakończy się dwa dni wcześniej od wypadającego 11 listopada święta, ale należy pamiętać, iż zorganizowano ją w ramach Szaleństwa w środku tygodnia. Z ciekawych gier warto wymienić stałego gościa rozmaitych wyprzedaży, czyli Wiedźmina 3 za standardowe ceny - 49,9 złotych w przypadku podstawowej edycji i 59,99 za GOTY zawierającej dwa dodatki (Serca z kamienia oraz Krew i Wino). Przy okazji za 5,99 zł możemy nabyć równie dobrą drugą odsłonę Wiedźmina.

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości również Steam zorganizował specjalną promocję na gry, która zakończy się 9 listopada.

Oprócz tego w zestawie promocyjnym znajdziemy też bardzo dobrą oldschoolową przygodówkę Beat Cop - 12,49 złotych, Car Mechanic Simulator 2018 - 43,19 zł, Ruiner - 28,79 zł, Dying Light - 39,99 złotych, Frostpunk - 80,29 zł oraz średnio przyjęte przez rynek Sniper Ghost Warrior 3 - 46,07 złotych. Warto jeszcze wspomnieć o kiedyś popularnej w Polsce, zaś teraz nieco zapomnianej serii autorstwa CI Games, czyli Art of Murder. W okazjonalnej cenie zakupimy tutaj kilka części, przykładowo Art of Murder: FBI Confidential, Art of Murder: Hunt for the Puppeteer czy Art of Murder: Cards of Destiny wyceniono na 8 zł (pakiet wszystkich części kosztuje 30 zł). Chociaż nie są to produkcje szczególnie wysokich lotów, to fanom tytułów z gatunku point&click z pewnością przypadną do gustu. Pełną listę gier znajdziecie na specjalnej stronie na Steam.

Zobacz: GOG - wyprzedaż Made in Poland z okazji 100-lecia niepodległości

Warto zaznaczyć, że Steam to nie jedyna platforma organizująca wyprzedaż z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Kolejną jest rodzimy sklep GOG, w którym w obniżonych cenach znajdziemy kilka identycznych produktów takich jak seria Wiedźmin. Do tego firma dodała do swego katalogu Call of Juarez umieszczone w czasach Dzikiego Zachodu, które może choć odrobinę osłodzić posiadaczom PC-tów brak Red Dead Redemption 2 :). Doskonale zdajemy sobie sprawę, że lista prezentowanych gier nie wszystkim przypadnie do gustu, a spora część osób liczyła na pozycje niebędące stałymi bywalcami promocji, aczkolwiek z pewnością znajdzie się grono osób, które z jakichś względów dopiero teraz może pozwolić sobie na kupno wspomnianych produkcji. Pamiętajcie jednak, że warto też zaoszczędzić trochę grosza na nadchodzący szał wyprzedaży z okazji Black Friday.

Najciekawsze promocje:

  • Wiedźmin 3 GOTY - 59,99 zł
  • Dying Light - 39,99 zł
  • SCUM - 71,99 zł
  • Frostpunk - 80,29 zł
  • Car Mechanic Simulator 2018 - 43,19 zł
  • >observer_ - 53,99 zł
  • Beat Cop - 12,49 zł

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ruszyła wyprzedaż gier na Steam z okazji 100-lecia niepodległości

 0