Ruszyła zimowa wyprzedaż na Steam. Poznaliśmy także nominowanych do Nagród Steam

Ruszyła zimowa wyprzedaż na Steam. Poznaliśmy także nominowanych do Nagród Steam

Steam właśnie wystartował z zimową wyprzedażą, która potrwa do 5 stycznia do godziny 19:00. W ramach promocji w sklepie przeceniono tysiące gier, ale jak zawsze to nie wszystko, co wydarzenie ma do zaoferowania. Wyłoniono bowiem także nominowanych do Nagród Steam, do tego przygotowano dla nas świąteczne prezenty do zgarnięcia, a punkty Steam i czat Steam zostały zaktualizowane o nowe funkcje oraz zawartość. Fani mini-gier, którymi raczył na Steam swego czasu w trakcie swoich wyprzedaży, będą jednak zawiedzeni, ponieważ w ostatnim czasie zrezygnowano z tego typu zabawy i zabrakło jej także i tym razem. Najważniejsze są tu jednak przeceny, a biorąc ogrom produkcji oferowanych po obniżonych cenach, każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie.

Steam właśnie wystartował z zimową wyprzedażą, która potrwa do 5 stycznia do godziny 19:00. W ramach promocji w sklepie przeceniono tysiące gier...

Steam właśnie wystartował z zimową wyprzedażą, która potrwa do 5 stycznia do godziny 19:00. W ramach promocji w sklepie przeceniono tysiące gier

Dla przykładu Call of Cthulhu zostało przecenione aż o 75% i obecnie kosztuje tylko 24,99 zł, Śródziemie: Cień Wojny kupimy aż o 80% taniej za 32,39 zł, Control Ultimate Edition jest do zgarnięcia za połowę ceny, czyli 84,50 zł, Master Chief Collection za 85,79 zł, czyli 40% taniej niż zazwyczaj, a o 50% przeceniono również Death Stranding (124,95 zł). Co więcej, osoby poszukujące najlepszych okazji mogą przejrzeć sekcję ze zniżkami do 75% czy gry w cenie poniżej 40 zł, a nawet poniżej 20 zł. Zdecydowanie jest w czym wybierać i wszystkich zainteresowanych odsyłamy do sklepu Valve na poszukiwania czegoś dla siebie. 

Steam chwali się przy okazji, że w tym roku połączyło siły z artystą Erikiem Nyffelerem, by pomógł im stworzyć motyw zimowej wyprzedaży, sezonowy profil, a także... naklejki z ptakami (każda inspirowana popularną grą na Steam)?! Co więcej, dzięki dziesiątkom milionów naszych nominacji (to rekord!) podczas jesiennej wyprzedaży wyłoniono już finałowych nominowanych do Nagród Steam 2020. Ponad czterdzieści tytułów będzie walczyć w dziesięciu kategoriach, a zwycięzców wyłoni społeczność Steam. Swój głos można oddać przed 3 stycznia, kiedy to Steam ogłosi zwycięzców. Przy okazji wyprzedaży, sklep wprowadził możliwość ulepszania naszych gablot, a za punkty Steam możemy uzyskać nawet dodatkowe gabloty. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ruszyła zimowa wyprzedaż na Steam. Poznaliśmy także nominowanych do Nagród Steam

 0