Sabrent wypuścił hub USB specjalnie dla Steam Decka

Sabrent wypuścił hub USB specjalnie dla Steam Decka

Liczba dostępnych na rynku akcesoriów dla Steam Decka powiększyła się właśnie o kolejny produkt. Sabrent przygotował specjalnie dla konsoli od Valve hub USB.

 

Steam Deck jest na tyle popularnym urządzeniem, że nic dziwnego, iż powstają do niego akcesoria firm trzecich. Samo Valve rzecz jasna również oferuje dodatki do własnej konsoli, jednak niektórzy mogą szukać tańszej alternatywy. Cena za oficjalną stację dokującą do Steam Decka to aż 429 złotych. Znacznie taniej, bo za 30 dolarów, można teraz kupić 3-portowy hub USB do Steam Decka od Sabrent.

W przeciwieństwie do oficjalnej stacji hub od Sabrent nie oferuje tak bogatej ilości portów. Znajdują się tutaj jedynie dwa złącza USB-A 3.2 oraz pojedyncze USB-C 3.2 z obsługą PD.

W przeciwieństwie do oficjalnej stacji hub od Sabrent nie oferuje tak bogatej ilości portów. Znajdują się tutaj jedynie dwa złącza USB-A 3.2 oraz pojedyncze USB-C 3.2 z obsługą PD. Nada się zatem na przykład w przypadku konieczności podłączenia dodatkowych peryferii. Warto dodać, że Sabrent ma także w ofercie podobny hub dedykowany konsoli ASUS ROG Ally.

Hub Sabrent

Źródło: Sabrent/Amazon

Nowy hub od Sabrent został stworzony specjalnie dla Steam Deck co oznacza, że ma specjalny kształt pozwalający na podłączenie go bez plątaniny kabli. Steam Deck wyposażony jest w pojedyncze USB-C, a więc zastosowanie huba może okazać się w niektórych scenariuszach konieczne.

Mimo że hub stworzony został dla konsoli Valve to zachowuje kompatybilność z różnymi systemami operacyjnymi. Gdyby jeszcze tylko miał HDMI byłby naprawdę mocną propozycją.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sabrent wypuścił hub USB specjalnie dla Steam Decka

 0