Saints Row: The Third Remastered za darmo w Epic Games Store

Saints Row: The Third Remastered za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store udostępnił bezpłatnie grę Saints Row: The Third Remastered, co wiąże się z zapowiedzią nowej odsłony stanowiącej reboot serii.

Saints Row: The Third Remastered możemy dodać do swojego konta w Epic Games Store pod tym adresem. Akcja obowiązuje do 2 września 2021 roku. Warto wspomnieć, że dziś od 17:00 będzie dostępny również za darmo Automachef, czyli produkcja logiczna z naciskiem na zarządzanie zasobami, w której projektujemy kuchnie. Natomiast teraz możemy jeszcze dopisać gry Void Bastards oraz Yooka-Laylee. Pierwsza to nietypowa strzelanka, a druga jest platformówką z otwartym światem, którą stworzył weteran tego gatunku, studio Playtonic. Jeśli chodzi o Saints Row: The Third Remastered to mamy do czynienia z odświeżoną wersją tytułu z 2011 roku i nie należy tutaj oczekiwać zmian na miarę remake'u.

Saints Row: The Third Remastered jest dostępny za darmo w Epic Games Store do 2 września.

Wersja Remastered zawiera zaktualizowaną szatę graficzną oraz dodatki, których wcześniej nie obejmowała podstawowa edycja gry. Oprócz tego całość zawiera pierwotną historię, w której Święci z Trzeciej Ulicy przejęli Steelport stając się silną marką w mieście. Taki stan rzeczy zainteresował Syndykat chcący przejąć kontrolę i stający do walki z naszym bohaterem reprezentujacym Świętych. Saints Row: The Third Remastered zebrał różne opinie a w serwisie Metacritic średnia wynosi 6.7 w przypadku ocen użytkowników oraz 74 jeśli chodzi o branżowych krytyków.

Podczas targów Gamescom 2021 zapowiedziano reboot Saints Row z akcją osadzoną w Santo Ileso w Stanach Zjednoczonych. Kierujemy poczynaniami członka gangu, który musi wspinać się po szczeblach przestępczej kariery wykonując różne misje czy inne aktywności. Wedle dostępnej informacji produkcja zaoferuje największą w historii serii otwartą mapę. Nowy Saints Row zadebiutuje 25 lutego 2022 roku na PC (tylko Epic Games Store), PS4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Saints Row: The Third Remastered za darmo w Epic Games Store

 0