Samsung Galaxy A8 właśnie wyruszył do polskich sklepów!

Samsung Galaxy A8 właśnie wyruszył do polskich sklepów!

Rewelacyjna wiadomość dla fanów marki Samsung. Od 8 stycznia rusza przedsprzedaż najnowszego modelu Samsung Galaxy A8. Urządzenie to zachwyca nie tylko wyglądem, ale i najnowszymi funkcjami.

Czym wyróżnia się ten model Samsunga? Przede wszystkim ekranem Infinity Display, który wyświetla obraz w formacie 18,5:9, gwarantując użytkownikom rewelacyjne doznania wizualne. Zapewnia nam to świetną rozdzielczość, dokładność detali, a także ogromne bogactwo kolorów. Zmianą jest również to, że Galaxy A8 jest dłuższy od swojego poprzednika, co umożliwia nam wyświetlanie większej ilości tekstu za jednym razem. Dobrą informacją dla fanów przechowywania wszystkiego na swoim telefonie jest zaś fakt, że producent umożliwia nam rozbudowanie pamięci microSD, aż do 256GB. Wbudowana pojemność to 4 GB RAM. To jeszcze nie koniec dodatków do tego modelu. Samsung Galaxy A8 ma również wbudowaną funkcję Dual SIM, co jak wiadomo pozwala na korzystanie z dwóch kart jednocześnie. Smartfon posiada także certyfikat IP68 oraz funkcję Always On Display.

Galaxy A8 stawia głównie na fotografię – tryb Live focus i technologia Tetra-cell to tylko niektóre z jego nowych funkcji

Jednak jak dla mnie najbardziej rzucającą się w oczy cechą, jest podwójny przedni aparat, ułatwiający nam robienie zdjęć w ruchu i selfie. Tylny jasny obiektyw (F1.7) wraz z 16 MP umożliwia fotografowanie o wysokiej jakości. Galaxy A8 w nowym wydaniu stawia głównie na fotografię, dodaje tryb Live focus, dzięki któremu możemy sami decydować, gdzie tło ma zostać rozmazane. Innowacyjnym rozwiązaniem stała się również technologia Tetra-cell, która zwiększa czułość sensora, a także umożliwia zrobienie idealnego zdjęcia nawet przy bardzo słabym oświetleniu lub jego braku. Samsung Galaxy A8 to nowa odsłona serii Galaxy A. Dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych: czarny, złoty i szary. Jego przedsprzedaż potrwa od 8 do 18 stycznia i dla osób, które zdecydują się na zakup w tym terminie, przewidziany jest prezent - karta pamięci o pojemności 128GB.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung Galaxy A8 właśnie wyruszył do polskich sklepów!

 0