Samsung Galaxy F prawdopodobnie otrzyma dwie baterie

Samsung Galaxy F prawdopodobnie otrzyma dwie baterie

Galaxy F to składany smartfon Samsunga, który prawdopodobnie doczeka się prezentacji w przyszłym miesiącu. W międzyczasie pojawiają się coraz to ciekawsze szczegóły odnośnie tego urządzenia. Okazuje się, że Galaxy F może zawierać nie jedną, a dwie baterie o pojemności 3100 mAh każda, umieszczone na dwóch częściach obudowy. Co ciekawe jest to identyczna pojemność, jaka miałaby pojawić się w akumulatorze zasilającym tańszego reprezentanta Galaxy S10 Lite. Przy okazji wiele raportów wskazuje, że flagowy model południowokoreańskiego giganta wspierający standard sieci bezprzewodowej 5G dostanie 5000 mAh baterię. Wracając do Galaxy F to całość należy traktować z przymrużeniem oka, albowiem montaż dwóch baterii w smartfonie to nie jest tak prosta sprawa, choć realna do wykonania.

Składany smartfon od Samsunga miałby otrzymać dwie baterie.

Samsung Galaxy F prawdopodobnie otrzyma dwie baterie

Niestety ładowanie wspomnianego telefonu z pewnością pochłonie sporo energii, podobnie jak pieniędzy z naszego portfela. Źródło zbliżone do Samsunga podało, iż zamierza on wyprodukować około miliona egzemplarzy, a także zażądać od klientów kwoty 1330 dolarów. Z racji trwających targów CES 2019 Galaxy F jest pokazywany na miejscu wybranym przez producenta osobom za zamkniętymi drzwiami. I tutaj pojawiły się pierwsze dość nieprzychylne recenzje. Wynika z nich, iż smartfon cierpi na dość poważny problem, a mianowicie nie da się go złożyć w całości. Boczne części telefonu są odrobinę podniesione, z kolei siłowe i całkowite dociśnięcie ekranów może doprowadzić do ich trwałego uszkodzenia.

W takim stanie sprzęt nie nadaje się do masowej sprzedaży, lecz oczywiście należy pamiętać, że mamy do czynienia wyłącznie z prototypową wersją, zaś finalna miejmy nadzieję zostanie pozbawiona wszelkich tego rodzaju wad uniemożliwiających prawidłowe korzystanie. Nie oszukujmy się, ale eliminacja niedoróbek zwłaszcza w urządzeniu wartym 5 tysięcy złotych to bezwarunkowy obowiązek jego producenta. Jeśli chodzi o docelową grupę odbiorców telefonu, to ma być on skierowany do nieco starszych, bardziej wymagających osób.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung Galaxy F prawdopodobnie otrzyma dwie baterie

 0