Samsung Galaxy Note 10 otrzyma poczwórny zestaw kamer? Co wiemy o flagowcu?

Samsung Galaxy Note 10 otrzyma poczwórny zestaw kamer? Co wiemy o flagowcu?

Po opadnięciu emocji związanych z prezentacją serii Galaxy S10, a także składanego modelu Galaxy Fold, czas przyjrzeć się pierwszym ciekawym przeciekom dotyczącym Galaxy Note 10 (nie jest to potwierdzona nazwa telefonu, lecz wątpliwe, by Samsung dokonał na tym polu zmiany). Otóż smartfon, który obecnie jest w przygotowaniu, nosi numer SM-N975F i jeśli wierzyć najnowszym rewelacjom, będzie posiadał poczwórny zestaw głównych aparatów, co uczyniłoby go drugim telefonem od popularnego producenta wyposażonym we wspomnianą ilość kamer, zaraz po Galaxy S10 5G. Niestety wciąż pozostaje wiele pytań, na które brakuje odpowiedzi. Co ciekawe, dużo osób w numeracji modelu zawierającej cyfrę 5 wypatruje szansy na zaimplementowanie w Note 10 technologi 5G.

Galaxy Note 10 miałby otrzymać cztery aparaty, a także wsparcie dla technologii 5G.

Jeżeli doszłoby do takiego scenariusza, to najpewniej dostaniemy dwie wersje, z czego jedna obsłuży starszą sieć 4G LTE, gdyż piąta wersja dopiero mozolnie wchodzi do branży i z pewnością nie stanie się powszechna do końca bieżącego roku. Wracając do kamer, to niezależnie od tego, czy wykorzystany system czterech aparatów okaże się identyczny jak w Galaxy S10 5G, Samsung powinien zaproponować ulepszenia i opcje, o których pewnie jeszcze nie mamy pojęcia. Jest to oczywisty krok, jeżeli chce się zachęcić potencjalnych kupujących do wyłożenia niemałych pieniędzy na nowy sprzęt. Natomiast w przypadku specyfikacji technicznej aktualnie możemy wróżyć wyłącznie z fusów - spodziewamy się, iż Note 10 dostanie 6,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości QHD+.

Do tego całość napędzi jeden z procesorów - Qualcomm Snapdragon 855 lub Exynos 9820, wspomagany przez 8 GB lub 12 GB pamięci RAM. Na dodatkową przestrzeń mielibyśmy otrzymać do dyspozycji 128 GB, 512 GB albo 1 TB przestrzeni, zależnie od wybranej wersji. Wewnątrz znalazłaby się także 4500 mAh bateria. Oczywiście do przytoczonych informacji należy pochodzić z dużą dawką rezerwy i czekać na oficjalną prezentację urządzenia. Jeśli Samsung postanowi trzymać się ubiegłorocznego kalendarza, to wyczekiwana premiera powinna nastąpić w okolicach sierpnia 2019 roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung Galaxy Note 10 otrzyma poczwórny zestaw kamer? Co wiemy o flagowcu?

 0