Samsung Galaxy Note 10+ zaprezentowany na zdjęciach

Samsung Galaxy Note 10+ zaprezentowany na zdjęciach

Już niebawem flagowa seria Galaxy powiększy się o kolejnych reprezentantów, którymi będą Note 10 oraz Note 10+. Teraz z kolei do sieci wyciekły zdjęcia rzekomo przedstawiające bogatszy model nowego smartfonu. Potwierdzają one niejako pewne zmiany konstrukcje, które widzieliśmy już na wcześniejszych rednerach telefonu. Przykładowo wycięcie na przedni aparat do selfie znajduje się na górnym środku, a nie w prawym rogu wyświetlacza jak na przykład w Samsungu Galaxy S10. Ponadto Note 10 otrzyma nie podwójną tylko pojedynczą kamerę. Wcześniejsze raporty wskazywały także, że większy wariant flagowca zostanie wyposażony w 6,7-calowy ekran, zaś poniższe zdjęcia wskazują, że obramowanie smartfonu będzie dość małe, co spełni oczekiwania większości fanów.

Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia prezentujące Samsunga Galaxy Note 10+.

Samsung Galaxy Note 10+ zaprezentowany na zdjęciach

Samsung Galaxy Note 10+ zaprezentowany na zdjęciach

Oprócz tego Note 10 ma charakteryzować się głośnikiem umieszczonym w wyświetlaczu. Jego sercem będzie natomiast układ Exynos 9825 lub Qualcomm Snapdragon 855 wspomagany przez 6 GB (w przypadku podstawowego wariantu) oraz 8 GB (w wersji Plus) pamięci RAM. Dodatkowa przestrzeń na dane wyniesie minimum 128 GB. Jeżeli chodzi o główny aparat to w podstawce dostaniemy potrójny moduł znany z Galaxy S10. Note 10+ otrzyma przy okazji jeszcze jeden sensor i będzie to matryca ToF. Widzimy więc, że producent nie zapomniał o fanach fotografii dzięki czemu postara się dostarczyć możliwie najlepsze rozwiązanie gwarantujące wysokiej jakości zdjęcia, z których znane są droższe urządzenia Samsunga.

Samsung Galaxy Note 10+ zaprezentowany na zdjęciach

Galaxy Note 10+ zasili akumulator o pojemności 4500 mAh z funkcją szybkiego ładowania. Oczywiście nie zabraknie także standardowych opcji takich jak LTE, NFC, dualSIM, USB typu C, a także nowocześniejszych technologii — Bluetooth 5, czy Wi-Fi 6. Niestety najprawdopodobniej zabraknie popularnego slotu na karty microSD, a więc będziemy musieli oprzeć się na dostępnej domyślnie ilości pamięci. Kiedy sprzęt trafi do sklepów? Najpewniejszym terminem wydaje się 7 sierpnia. W parze z jakością idzie też cena i tak za najlepszy model Note 10+ przyjdzie nam zapłacić około 1100-1200 euro.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung Galaxy Note 10+ zaprezentowany na zdjęciach

 0