Samsung Galaxy Note 20 Ultra wyciekł na stronie Samsunga

Samsung Galaxy Note 20 Ultra wyciekł na stronie Samsunga

Do premiery smartfonów z serii Galaxy Note 20 pozostał jeszcze nieco ponad miesiąc i dotychczas było relatywnie cicho w tym temacie. To się jednak właśnie zmieniło, ponieważ Samsung postanowił najwyraźniej wziąć sprawy w swoje ręce, bo to koreański gigant stoi za najnowszym wyciekiem. Na rosyjskojęzycznej stronie producenta na moment pojawiły się bowiem zdjęcia modelu Galaxy Note 20 Ultra w ciekawej miedzianej wersji kolorystycznej. Co prawda te zaprezentowały tylko część tylnego panelu i boku urządzenia, ale dają już całkiem niezły obraz tego, czego możemy spodziewać się po designie nowego flagowca Samsunga i trzeba przyznać, że prezentuje się on naprawdę elegancko, szczególnie w tej nowej wersji kolorystycznej.   

Na rosyjskojęzycznej stronie producenta na moment pojawiły się zdjęcia modelu Galaxy Note 20 Ultra w ciekawej miedzianej wersji kolorystycznej.

Na zdjęciu widać również moduł tylnego aparatu, który zdaje się składać z dwóch standardowych jednostek oraz trzeciej peryskopowej, odpowiedzialnej za zoom optyczny. Co więcej miedziany kolor, który sygnalizowany był już przez wcześniejsze przecieki, obejmuje także rysik S Pen. Co ciekawe, tego samego dnia użytkownik Twittera znany jako Ice Universe opublikował zdjęcia etui na Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20 Ultra i te również potwierdzają budowę nowych high-endowych telefonów Koreańczyków. Jeśli zaś chodzi o specyfikację, to spodziewamy się tu procesora Snapdragon 865 (lub nawet jego podkręconej wersji 865+, jak sugerują najnowsze plotki) i co najmniej 16 GB pamięci RAM. Poza tym, urządzenia powinny otrzymać wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości QHD+ i odświeżaniu 120 Hz, które korzystać będą z technologii Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) znanej już choćby z Apple Watch Series 5.

W porównaniu do poprzednika, czyli Galaxy Note 10+, Galaxy Note 20 Ultra ma być smuklejszy i posiadać węższe ramki wokół ekranu. Samsung podobno przywiązywał tu dużo uwagi do otworu na przednią kamerkę, który ma być o 1 mm mniejszy, a co za tym idzie mniej rozpraszający. Jeśli zaś chodzi o aparaty, to przynajmniej jedna z tylnych jednostek oferuje 108 MP sensor, ale mamy nadzieję, że pozbawiona będzie problemów, z jakimi borykał się Galaxy S20 Ultra po premierze. Premiera serii Galaxy Note 20 spodziewana jest już 5 sierpnia na wydarzeniu Unpacked, na którym zobaczyć możemy także Galaxy Watch 3, Galaxy Z Flip 5G i potencjalnie także Galaxy Fold 2.    

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung Galaxy Note 20 Ultra wyciekł na stronie Samsunga

 0