Samsung Galaxy Note 9 otrzyma dość pojemny akumulator

Samsung Galaxy Note 9 otrzyma dość pojemny akumulator

Jak wskazują najnowsze dane kolejny flagowiec pochodzący z popularnej rodziny Galaxy otrzyma dość pojemny akumulator. Oby to nie była jedyna rzecz, którą wyróżni się na tyle pozostałych telefonów.

Spekulacje dotyczące Samsunga Galaxy Note 9 rozpalają wyobraźnie nie jednego fana tego producenta. Jeden z najnowszych tematów poruszonych w sieci dotyczy akumulatora umieszczonego w urządzeniu. Początkowo mówiono o pojemności wynoszącej 3850 mAh, aczkolwiek teraz wartość ma wynieść równe 4000 mAh, co pozwoli aparatowi wyróżnić się na tle konkurencyjnych propozycji. Dodatkowo w zestawie znajdziemy certyfikowaną bezprzewodową ładowarkę EP-N6100 (dostrzeżono ją na wiarygodnych stronach FCC oraz RRA). Oczywiście całość zagwarantuje znacznie szybsze ładowanie niż starszy wariant EP-N5100. Jeżeli przytoczone rewelacje znajdą swe pokrycie w rzeczywistości, to zapewne ucieszą znaczną część osób.

Samsung Galaxy Note 9 ma zawierać baterię o pojemności 4000 mAh

Samsung Galaxy Note 9 otrzyma dość pojemny akumulator

Choć oficjalnie smartfon nie został zaprezentowany, do internetu przedostały się zdjęcia przedstawiające rzekomy wygląd Galaxy Note 9. Ogółem designem przypomni on swego poprzednika, przez co różnice będą wręcz minimalne. Wewnątrz telefonu znajdziemy Snapdragona 845 lub Exynosa 9810 wspomaganego przez 6 GB pamięci RAM. Producent zdecydował się na umieszczenie z tylnej części obudowy podwójnego aparatu 12 Mpix (z tyłu wartość ta wyniesie dokładnie 8 Mpix). Oczywiście nie mogło zabraknąć standardowych rozwiązań takich jak czytnik linii papilarnych, dual SIM oraz złącza USB C. Natomiast potencjalny debiut powinien odbyć się 9 sierpnia, a do tego momentu powinniśmy otrzymać stosowne informacje od Samsunga.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung Galaxy Note 9 otrzyma dość pojemny akumulator

 0