Samsung Galaxy Ring ma być drogi. Poznaliśmy cenę

Samsung Galaxy Ring ma być drogi. Poznaliśmy cenę

Samsung zapowiedział Galaxy Ring na początku tego roku, ale wszystkie szczegóły poznamy w przyszłym tygodniu. Tuż przed wydarzeniem Samsung Unpacked pojawił się przeciek, który zdradza potencjalną cenę pierścienia.

Inteligentne pierścienie nie są najtańszymi urządzeniami. Cena Pierścień Oura zaczyna się od 299 dolarów, z kolei RingConn to koszt około 279 dolarów. Również Samsung chce mieć swój pierścień i zaprezentował model Galaxy Ring. Szczegóły sprzętu w tym cena zostanie ujawniona na Samsung Unpacked w dniu 10 lipca. Jeżeli chodzi o cenę pojawiły się różne plotki wskazujące na cenę przekraczającą 300 dolarów. Urządzenie może też oferować subskrypcję.

Samsung Galaxy Ring ma kosztować 449 euro.

Samsung Galaxy Ring ma być drogi. Poznaliśmy cenę
 

Ostatni przeciek wskazuje, że Galaxy Ring zostanie wyceniony na 449 euro. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pierścień będzie dostępny dla klientów od 19 lipca w 13 rozmiarach i 3 kolorach. Nie będzie to więc tani wydatek, a nawet większy od tego co oferuje konkurencja.

Nie ma jeszcze informacji, czy Samsung faktycznie będzie pobierał abonament za korzystanie z Galaxy Ring. Unpacked to nie tylko prezentacja Galaxy Ring, ale też innych urządzeń.

Na liście są m.in. nowe składane smartfony czy smartwatche. Samsung Galaxy Unpacked odbędzie się już 10 lipca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Transmisja z wydarzenia będzie przeprowadzona na oficjalnym profilu producenta na YouTube.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung Galaxy Ring ma być drogi. Poznaliśmy cenę

 0