Samsung Galaxy S10+ zaprezentowany na zdjęciu

Samsung Galaxy S10+ zaprezentowany na zdjęciu

Im bliżej prezentacji nowych flagowców Samsunga tym coraz częściej jesteśmy zalewani kolejnymi informacjami i obrazkami przedstawiającymi smartfony. Nie inaczej jest teraz, gdyż na forum Reddit osoba podająca się za pracownika popularnej firmy umieściła nie render, a zdjęcie, na którym widoczny jest najlepszy wariant Galaxy S10+. Zaprezentowany materiał utwierdza nas w przekonaniu, iż telefon posiada sporą dziurę w wyświetlaczu zarezerwowaną dla dwóch aparatów, aczkolwiek i tak jej rozmiary nie umywają się do osiągnięć notcha. Co ciekawe wiele osób stwierdziło, że jest to dużo lepsze rozwiązanie od tego zaproponowanego przez Apple w najnowszych iPhone'ach. Jeśli chodzi o wymiary to smartfon ma być zbliżony do ubiegłorocznego Note 9, chociaż samo urządzenie będzie ważyć odrobinę mniej.

Galaxy S10+ rozmiarem ma być zbliżony do Note 9. Niestety nowe telefony nie zaoferują znaczącej rewolucji względem poprzednich modeli.

Samsung Galaxy S10+ zaprezentowany na zdjęciu

Użytkownik ActuallyWorkOnBixby rozczarował poniekąd fanów liczących na ogromną przepaść pomiędzy obecną a przyszłą generacją Galaxy, gdyż ta o ile w ogóle będzie to raczej niewielka. Spekuluje się także, że Galaxy S10+ może posiadać czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran. Przy okazji źródło przecieku stwierdziło, że funkcja rozpoznawania twarzy jest szybsza oraz lepsza niż wcześniejsza, ale wciąż nie stanowi najskuteczniejszej metody zabezpieczenia sprzętu. Oczywiście do powyższych rewelacji należy podchodzić z dużą dozą rezerwy czekając na ich ewentualne potwierdzenie podczas oficjalnej prezentacji telefonów w przyszłym miesiącu.

Tegoroczni reprezentanci serii Galaxy mogą pojawić się nie w trzech, a nawet czterech wersjach. Najbogatsze wydanie Galaxy S10 X będzie charakteryzować się 6,7-calowym wyświetlaczem AMOLED oraz 10 GB lub aż 12 GB dostępną pamięcią RAM w tym 1 TB dodatkowej przestrzeni na dane. Do tego ów wariant obsłuży technologię sieci 5G. Za telefon zapłacimy prawdopodobnie 1600 dolarów. Niestety wiele wskazuje na to, że Galaxy S10 X wydany z okazji 10. rocznicy powstania marki trafi do sprzedaży jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych, z kolei europejczycy dostaną trzy podstawowe aparaty.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung Galaxy S10+ zaprezentowany na zdjęciu

 0