Samsung Galaxy S7 Edge w wersji Black Pearl już oficjalnie

Samsung Galaxy S7 Edge w wersji Black Pearl już oficjalnie

Samsung oficjalnie zapowiedział nową wersję smartfona Galaxy S7 Edge. Model Black Pearl będzie siódmą wersją kolorystyczną urządzenia.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Pearl to nowy kolor, w którym dostępny będzie flagowy smartfon koreańskiego producenta. W sumie oferta powiększy się do siedmiu wersji kolorystycznych. Co ważne, Black Pearl będzie dostępny tylko w wariancie ze 128 GB pamięci masowej. Na początku ma zadebiutować w Korei Południowej, ale z czasem trafi też na kolejne rynki.

Galaxy S7 Edge to tegoroczny flagowiec Samsunga. Wyposażony jest w 5,5-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, układ Qualcomm Snapdragon 820 oraz 4 GB pamięci RAM. Ma tylny aparat 12 Mpix ze światłem f/1.7 i sensorem w rozmiarze 1/2,5 cala (piksel wielkości 1,4 µm). Działa na systemie operacyjnym Android 6.0 Marshamallow z autorską nakładką producenta.

Po wpadce z modelem Galaxy Note 7 jest to jedyny smartfon z wyższej półki, który został zaprezentowany w 2016 roku i wciąż jest dostępny w sprzedaży. Nic zatem dziwnego, że koreańska firma cały czas stara się utrzymać wysokie zainteresowanie tym smartfonem. Być może w ten sposób uda się nakłonić do kupna miłośników serii Note, którzy w tym roku musieli obejść się smakiem.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Pearl

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung Galaxy S7 Edge w wersji Black Pearl już oficjalnie

 0