Samsung Galaxy S9 w sprzedaży od marca

Samsung Galaxy S9 w sprzedaży od marca

Samsung ustalił datę premiery swojego najnowszego smartfona Galaxy S9 na 25 lutego. Wtedy urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane, natomiast do sprzedaży trafi nieco później. 

Osoby zainteresowane kupnem Galaxy S9 będą mogły go zamówić w przedsprzedaży od pierwszego marca, natomiast wysyłka będzie miała miejsce dopiero od szesnastego marca. Co do specyfikacji urządzenia - tydzień temu w sieci pojawiło się zdjęcie pudełka od Galaxy S9, na którym są dane odnośnie pamięci (64 GB pamięci wewnętrznej, 4 GB pamięci RAM), wyświetlacza (QHD Super AMOLED), kamer (8 MP z przodu), czy innych szczegółów, takich jak możliwość bezprzewodowego ładowania. Niestety nie wiemy jeszcze jaki procesor zasili Galaxy S9, ale wyciekło kilka innych ciekawych wiadomości, np. w jednym z chińskich serwisów pojawił się filmik ze smartfonem.

Mimo że Samsung zaprezentuje S9 i S9+ w lutym, to przedsprzedaż ruszy na początku marca, a wysyłka nastąpi dopiero po kilkunastu dniach

 

Na filmiku wyraźnie widać, że zmieniono pozycję czujnika odcisków palców - znajduje się on z tyłu telefonu, pod kamerą, a ramki ekranu są cieńsze. Można zaobserwować też, że model S9 wygląda bardzo podobnie jak S8. Podobieństwo dotyczy zarówno wielkości urządzenia, jak i materiałów użytych do jego wykonania. Pojawiły się także informacje o ulepszeniu działania tylnej kamery, mianowicie zastosowany czujnik ma umożliwić dostosowanie ilości światła do panujących warunków. Smartfony Samsung Galaxy S8 jak i S8+ cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników i w porównaniu do serii S7 sprzedawały się znacznie lepiej. Ciekawe, czy rozwiązania wprowadzone w S9 przekonają ludzi, by wymienić swoje smartfony na najnowszy model. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung Galaxy S9 w sprzedaży od marca

 0