Samsung Galaxy Tab S10 Ultra - znamy specyfikację i wygląd urządzenia

Samsung Galaxy Tab S10 Ultra - znamy specyfikację i wygląd urządzenia

Nie wiadomo czy Samsung w najbliższej przyszłości zdecyduje się wprowadzić nową generację tabletów. Mimo tego pojawiają się przecieki dotyczące modelu Galaxy Tab S10 Ultra. Osoby liczące na widoczne zmiany niestety będą rozczarowane.

Galaxy Tab S10 Ultra to tablet, który jak pojawi się na rynku, zaoferuje najwydajniejsze podzespoły. Jednak pod względem designu nie będzie odbiegał od swego poprzednika z serii Galaxy Tab S9. Dowodzą tego rendery autorstwa Steve Hemmerstoffer znanego jako Onleaks. Galaxy Tab S10 Ultra ma te same wymiary co Galaxy Tab S9 Ultra, co sugeruje, że największą zmianą może być nowy procesor.

Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Ultra ma otrzymać SoC Snapdragon 8 Gen 4 wspomagany przez maksymalnie 16 GB pamięci RAM typu LPDDR5x.

Samsung Galaxy Tab S10 Ultra - znamy specyfikację i wygląd urządzenia
 

Tym będzie Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4, który zostanie zaprezentowany jesienią bieżącego roku, co oznacza, że sam sprzęt nie zostanie wprowadzony do sprzedaży przed tym czasem. Tablet posiada takie samo wcięcie, jak ubiegłoroczny model, a także duży wyświetlacz. Według szczegółów nadchodzący flagowiec ma mieć wymiary mniej więcej 326,4 mm x 208,6 mm x 5,45 mm, więc niewiele będzie się różnił od Galaxy Tab S9 Ultra.

Urządzenie zostanie wyposażone w ten sam 14-calowy wyświetlacz znany z poprzedniej generacji. W notchu zlokalizowanym na ekranie umieszczono dwa sensory. Z tyłu obudowy natomiast zastosowano podwójne obiektywy wraz z diodą LED. Nie zabraknie czterech głośników od firmy AKG.

Samsung wyposaży tablet również w port USB typu C i interfejs magnetyczny dedykowany piórkowi S Pen. SoC Snapdragon 8 Gen 4 wspomoże maksymalnie 16 GB pamięci RAM typu LPDDR5x + do 1/2 TB wbudowanej pamięci na dane.

Samsung Galaxy Tab S10 Ultra - znamy specyfikację i wygląd urządzenia
 

Brak widocznych zmian nie oznacza, że takowych nie będzie, wiadomo, iż diabeł tkwi w szczegółach. Niemniej jednak tablety nie są urządzeniami generującymi producentom konkretną sprzedaż, więc nic dziwnego, że Samsung nie zainwestuje większych pieniędzy w serię Galaxy Tab S10.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung Galaxy Tab S10 Ultra - znamy specyfikację i wygląd urządzenia

 0