Samsung opracowuje technologię szybszego ładowania w nowych smartfonach

Samsung opracowuje technologię szybszego ładowania w nowych smartfonach

Najnowsze źródła potwierdzają plany wdrożenia przez Samsunga technologii jeszcze szybszego ładowania smartfonów. Informacja pochodzi od znanego z publikowania rozmaitych przecieków Ice Universe. Oczywiście pierwszą serią telefonów, która skorzystałaby z usług tego rozwiązania Samsunga ma być Galaxy S10, aczkolwiek do plotek radzimy podchodzić ze sporą rezerwą, gdyż Ice Universe nie zdradza zbyt wielu szczegółów odnośnie opracowywanego rozwiązania. Podkreślono zarazem, że nowy pomysł spowodowałby rychłe pożegnanie się z dotychczasowym ładowaniem smartfonów w 15 W. Powstanie szybszego ładowania oznacza rzucenie przez Samsunga rękawicy w stronę OnePlus, który posiada w swym katalogu urządzenia, które ładują się do 50% nawet w 20 minut.

Samsung opracowuje jeszcze szybszą technologię ładowania smartfonów, która miałaby pojawić się w przyszłorocznych modelach producenta.

Samsung opracowuje technologię szybszego ładowania w nowych smartfonach

Możliwości przytoczonego ekspresowego ładowania możemy obserwować na przykładzie OnePlus 6T McLaren Edition. Swoją drogą plotki dotyczące flagowego modelu Galaxy S10 są w zasadzie nieskończone, a my co chwila jesteśmy zasypywani coraz to ciekawszymi przeciekami. Warto wspomnieć, że przyszłoroczna wersja smartfona otrzyma wyświetlacz Infinity-O, łącznie sześć aparatów oraz wsparcie dla 5G. Dziesiątka pojawi się także z zupełnie nowym autorskim interfejsem One UI. Co ciekawe okazuje się, że Samsung wbrew dotychczasowej tradycji rozpoczął już masową produkcję modelów z serii Galaxy S10. Premiery spodziewamy się dopiero pod koniec lutego, a decyzję popularnego producenta mógł spowodować fakt, iż liczy on na bardzo wysoką sprzedaż nadchodzących urządzeń.

Ponadto smartfony mają posiadać bardziej kompleksową konstrukcję względem wcześniejszych wydań, przez co zwyczajnie lepiej rozpocząć ich tworzenie nieco wcześniej. Niestety ceny smartfonów nie są oficjalnie znane, lecz wskazuje się, że najtańszy wariant dziesiątki kosztowałby w granicach 799 dolarów, z kolei najmocniejsze wydanie wyceniono na około 1770 dolarów. Bez wątpienia Galaxy S10 zapowiada się dużo ciekawej od swego poprzednika Galaxy S9, który spotkał się ze sporą krytyką ze strony mediów oraz fanów firmy za zbyt mało innowacyjne i mogące zachęcić do zakupu nowości.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung opracowuje technologię szybszego ładowania w nowych smartfonach

 0