Samsung pracuje nad droższym składanym smartfonem

Samsung pracuje nad droższym składanym smartfonem

Składany smartfon nie jest tanim wydatkiem. I taniej nie będzie w przypadku Samsunga, który planuje wypuścić jeszcze droższy składany sprzęt.

Pogłoski o nowym składanym smartfonie Samsunga przewijają się od jakiegoś czasu, przy czym dokładnie nie wiadomo czy będzie to model Galaxy Z Fold 6 Slim, czy Ultra. Wiadomo natomiast, iż klienci zapłacą więcej niż za dotychczasowe składane smartfony marki. Informatorzy są jednak w większości zgodni, że chodzi o cieńszą wersję.

Samsung ma pracować nad cienkim składanym smartfonem, który będzie droższy od Galaxy Z Fold 6.

Nieco więcej światła na sprawę rzucił leaker Ice Universe, który napisał, że mowa o Galaxy Z Fold 6 Slim. Oczywiście cieńsza konstrukcja sprawia, iż Samsung musi dokonać zmian w projekcie i iść na pewne kompromisy.

Z drugiej strony model ten podobno otrzyma identyczne podzespoły co podstawowy wariant. Nie będzie za to obsługi rysika S Pen. Co ciekawe nowy smartfon ma być droższy od Galaxy Z Fold 6.

Na premierę slima poczekamy do początku 2025 roku, kiedy to urządzenie trafi do sprzedaży wraz z serią Galaxy S25. Warto wspomnieć, że Samsung pracuje również nad Galaxy Z Fold 6 FE i Z Flip 6 FE, które zostaną wycenione taniej od pozostałych przedstawicieli serii.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung pracuje nad droższym składanym smartfonem

 0