Samsung przypadkiem ujawnia Galaxy S23 FE, Tab S9 FE i Buds FE

Samsung przypadkiem ujawnia Galaxy S23 FE, Tab S9 FE i Buds FE

Odwiedzający argentyńską stronę Samsunga dostrzegli coś nieco nieoczekiwanego — stronę produktową nowych słuchawek dousznych Galaxy Buds FE wraz ze zdjęciami smartfona Galaxy S23 FE i tabletu Galaxy Tab S9 FE. 

Nowe urządzenia Fan Edition już 4 października?

Koreański gigant przypadkiem ujawnił swoje najnowsze produkty z serii Fan Edition. Jedno z urządzeń zawiera datę 4 października na urządzeniu, co może wskazywać na datę premiery lub przynajmniej zapowiedzi tych sprzętów. 

Tablet na zdjęciu zawiera datę 4 października na urządzeniu, co może wskazywać na datę premiery.

Firma nie ujawniła jeszcze żadnych specyfikacji telefonu i tabletu. Jednak podobno na stronie wprost padają nazwy Galaxy S23 FE i Galaxy Tab S9 FE, więc nie ma wątpliwości, z czym mamy do czynienia. Od tygodni spekuluje się na temat Galaxy S23 FE, więc ten przeciek trudno uznać za zaskoczenie. 

Nowe urządzenia Fan Edition już 4 października?

Strona produktu (którą Samsung usunął) wspominała o kilku szczegółach na temat Galaxy Buds FE, pierwszych słuchawek dousznych Samsunga Fan Edition. Mają mieć pojedynczy 12 mm przetwornik, trzy mikrofony w każdej słuchawce wzmacniające funkcję aktywnej redukcji szumów oraz głośnik trójdrożny.

Urządzenia Samsung Fan Edition cieszą się popularnością od lat. Zwykle oferują solidne funkcje za rozsądniejszą cenę niż flagowe modele firmy. Można sobie wyobrazić, że sporo osób będzie z niecierpliwością czekać na zakup tegorocznych produktów FE.

Choć wyciek wydaje się przypadkowy, nie możemy wykluczyć możliwości, że Samsung celowo pochwalił się najnowszymi urządzeniami FE przed oficjalną zapowiedzią. O tej porze roku największe firmy starają się walczyć o naszą uwagę. Tuż przed tym, jak Apple ujawnił w zeszłym tygodniu ofertę iPhone'a 15, Google wypuściło kilka zwiastunów swoich urządzeń Pixel 8 i Pixel Watch 2, choć wydarzenie Google Pixel odbędzie się dopiero w październiku. Samsung mógł więc dokonać kontrolowanego wycieku, budując hype na swoje nowe produkty (w tym przypadku najwyraźniej się to udało).

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung przypadkiem ujawnia Galaxy S23 FE, Tab S9 FE i Buds FE

 0