Samsung przypadkiem ujawnia informacje o Galaxy Note 10+

Samsung przypadkiem ujawnia informacje o Galaxy Note 10+

Jak dotąd Samsung nie wspominał nic o nowej serii smartfonów z rodziny Galaxy Note, teraz jednak błąd pracowników ujawnił, że nowy model jest w drodze. Kilka oficjalnych stron Samsunga (w różnych językach) wprowadziło do sekcji pomocy technicznej, zakładki dla modelu Galaxy Note 10+ oznaczonego kodem SM-N975F. Tym samym Samsung nieumyślnie potwierdził to, co od dłuższego czasu sugerowały liczne przecieki: Note 10 Plus zostanie wydany obok zwykłego modelu Note 10. Nowe strony zostały odkryte w Rumunii, Słowacji, a także kilku innych krajach europejskich. Nie zdradzają one co prawda zbyt wielu informacji o nowym smartfonie, ale wiadomo, że będzie on działał pod kontrolą Androida 9 Pie, a wśród dostępnych wariantów będą modele z 256 GB i 512 GB pamięci na dane.

Oficjalna premiera serii Galaxy Note 10 już za kilka dni.

Dzięki wcześniejszym przeciekom wiadomo również, że dostępnych będzie kilka wersji kolorystycznych, z czego w chwili obecnej ujawnione zostały Aura Glow, Aura Black oraz Aura White. Pod względem wyglądu nie będzie zbyt wielu różnic pomiędzy Note 10 a 10+, oba modele posiadają niemal bezramkowe wyświetlacze z otworami na kamery. Note 10+ ma jednak być najbardziej luksusowym modelem, na co wskazuje sama nazwa. Według wcześniejszych pogłosek, Galaxy Note 10+ wyposażono w ekran Dynamic AMOLED o przekątnej 6,8 cala i rozdzielczości 1440 x 3040 i są to zdecydowanie większe wartości niż w przypadku 6,3 calowego ekranu Dynamic AMOLED z rozdzielczością 1080 x 2280 w zwykłym Note. Spodziewać się również można 12 Gb pamięci RAM oraz baterii o pojemności 4300 mAh.

Kolejna z różnic pomiędzy modelami to aparaty. Podstawowy Note 10 powinien mieć potrójny tylni aparat z zoomem optycznym 2x, podczas gdy Note 10+ ma posiadać 4 aparaty - dodatkowym ma być sensor Time-of-Flight, podobny do tego, który znalazł się w Samsung Galaxy S10 5G i dostarczający dodatkowych informacji do portretów, czy treści z rozszerzoną rzeczywistością. Oba modele będą wyposażone w nowe wersje rysika S Pen, będą odporne na wodę i kurz. Co ważne - nowa seria Galaxy Note ma być pierwszą, która pozbawiona zostanie słuchawkowego gniazda jack 3,5 mm. Oficjalna premiera ma nastąpić w pierwszym tygodniu sierpnia, a przewidywane ceny wynoszą od 999 dolarów za model bez plusa.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung przypadkiem ujawnia informacje o Galaxy Note 10+

 0