Samsung przypadkowo ujawnił datę Galaxy Unpacked. Podczas wydarzenia zobaczymy serię Galaxy S23

Samsung przypadkowo ujawnił datę Galaxy Unpacked. Podczas wydarzenia zobaczymy serię Galaxy S23

Kolumbijski oddział Samsunga opublikował zapowiedź premiery nadchodzących smartfonów z serii Galaxy S23. Informacje szybko usunięto, ponieważ najpewniej zostały udostępnione zbyt wcześnie, jednak internauci stali na posterunku. Do sieci trafiła grafika z zapowiedzią, która potwierdza datę wydarzenia Galaxy Unpacked. Zgodnie z wcześniejszymi pogłoskami, impreza odbędzie się 1 lutego.

Wygląda na to, że dotychczasowe pogłoski były trafne. Jeszcze w ubiegłym miesiącu, znany leaker o pseudonimie Ice universe, wrzucił krótki wpis, w którym poinformował, że wydarzenie Galaxy Unpacked odbędzie się 1 lutego. Tym razem, ta sama osoba przychodzi z czymś więcej. Kolumbijski oddział Samsunga udostępnił w sieci szczegóły dotyczące zbliżającej się wielkimi krokami serii flagowych smartfonów z linii Galaxy S23. Informacje zostały szybko usunięte, co tylko potwierdza, że zostały opublikowane zbyt wcześnie. W internecie oczywiście nic nie ginie, a Ice universe wrzucił na swój profil zapisany grafikę.

Z grafiki promocyjnej można jeszcze odczytać, że smartfony Galaxy S23 oraz S23+ będą wyposażone w zestaw trzech obiektywów, o czym wiemy z poprzednich przecieków.

Znajduje się na niej jedna ważna informacja, potwierdzająca, że Galaxy Unpacked odbędzie się 1 lutego. Z grafiki promocyjnej można jeszcze odczytać, że smartfony Galaxy S23 oraz S23+ będą wyposażone w zestaw trzech obiektywów, o czym wiemy z poprzednich przecieków. W przeciwieństwie do obecnie dostępnej generacji, nowe urządzenia zostaną pozbawione charakterystycznej obudowy wokół tylnych aparatów. 

Wydaje się, że nadchodzące flagowce Samsunga nie mają już przed nami praktycznie żadnych tajemnic. Znamy ich wygląd oraz wersje kolorystyczne. Wiemy także, iż wszystkie modele należące do serii Galaxy S23 będą wyposażone w ten sam procesor - Snapdragona 8 Gen 2 - niezależnie od regionu, w którym będą sprzedawane. Mimo to, z pewnością są jeszcze szczegóły, o których nie mamy pojęcia i poznamy je dopiero po oficjalnym przedstawieniu. Pozostało nam już tylko czekać na pierwszy dzień lutego.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung przypadkowo ujawnił datę Galaxy Unpacked. Podczas wydarzenia zobaczymy serię Galaxy S23

 0