Samsung przywróci w Galaxy Watch 6 porzuconą funkcję. Fani będą zadowoleni

Samsung przywróci w Galaxy Watch 6 porzuconą funkcję. Fani będą zadowoleni

Ulubiona funkcja zegarka Samsung Galaxy Watch może powrócić w jego najnowszej generacji. Serwis MySmartPrice udostępnił rendery urządzenia pozyskane przez informatora znanego jako OnLeaks, które wydają się przedstawiać pełny wygląd Samsunga Galaxy Watch 6 Classic.

Grafiki ujawniają, że smartwatch powróci do fizycznej obrotowej ramki. Samsung zrezygnował z tego rozwiązania w Galaxy Watch 5, który wykorzystuje ramkę dotykową, wymagającą od użytkowników przesuwania palcem po krawędzi ekranu, aby przełączać się między aplikacjami lub tarczami.

Przeciek ujawnia rendery Galaxy Watch 6 Classic, które wydają się potwierdzać powrót labialnej funkcji. 

Samsunga Galaxy Watch 6 Classic

Galaxy Watch 4 miał fizyczną obrotową ramkę, która bardzo dobrze sprawdzała się w nawigacji po interfejsie, więc wiele osób nie kryło niezadowolenia z rezygnacji z tej funkcji w poprzedniej generacji inteligentnego zegarka od koreańskiego giganta. Patrząc na rendery, które właśnie wyciekły do sieci, wygląda na to, że ramka nadchodzącego modelu będzie nieco cieńsza w porównaniu z poprzednimi wersjami, a przecieki sugerują, iż będzie okalać 1,47-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 470 × 470 pikseli.

SamMobile sugeruje również, że Galaxy Watch 6 Classic będzie napędzany przez układ Exynos W980, który zaoferuje około 10-procentowy wzrost wydajności w porównaniu z Exynosem W920 znajdującym się w modelach Galaxy Watch 4 i Galaxy Watch 5.

Samsunga Galaxy Watch 6 Classic

Prawdopodobnie minie kilka tygodni, zanim powrót fizycznej ramki zostanie w pełni potwierdzony. Oczekuje się, że Samsung zaprezentuje Galaxy Watch 6 wraz z Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 5 i Galaxy Tab S9 podczas wydarzenia Unpacked 2023. Co ciekawe, w tym roku spodziewamy się konferencji już w lipcu, a nie sierpniu jak w poprzednich latach.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung przywróci w Galaxy Watch 6 porzuconą funkcję. Fani będą zadowoleni

 0