Samsung W21 5G to jeszcze bardziej ekskluzywny wariant Galaxy Z Fold 2 5G dla Chin

Samsung W21 5G to jeszcze bardziej ekskluzywny wariant Galaxy Z Fold 2 5G dla Chin

Samsung dość niespodziewanie ujawnił swój nowy składany smartfon na 2020 rok i co ciekawe jest to produkt spoza marki Galaxy skierowany jedynie na chiński rynek. Mowa tu o modelu Samsung W21 5G, który tak naprawdę bardzo mocno bazuje na Galaxy Z Fold 2 5G, choć dostrzec można tu także dość istotne różnice. Niemniej jednak, trudno mówić tu o zupełnie nowym urządzeniu, choć W21 5G wydaje się produktem jeszcze bardziej premium, na co wskazuje również cena tego smartfona, która potrafi przyprawić o zawrót głowy zwykłego Kowalskiego, ponieważ telefon jest jeszcze wyraźnie droższy od „zwykłego” Galaxy Z Fold 2 5G.

Samsung dość niespodziewanie ujawnił swój nowy składany smartfon na 2020 rok i co ciekawe jest to produkt spoza marki Galaxy. 

Samsung W21 5G

Pod względem podzespołów W21 5G jest praktycznie identyczny jak Galaxy Z Fold 2 , gdyż oferuje identyczny składany wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X o przekątnej 7,6 cala oraz 6,23-calowy Super AMOLED ze szkłem Gorilla Glass Victus na zewnętrz. Sercem smartfona również jest Snapdragon 865+, a chiński telefon oferuje maksymalną konfigurację pamięci, czyli 12 GB RAM i 512 GB na dane. Co ciekawe jednak, W21 jest nieco wyższy od swojego protoplasty, ale pojemność baterii pozostała bez zmian i wynosi 4500 mAh. Tę możemy naładować za pomocą 25 W przewodowej ładowarki lub 11 W bezprzewodowej. Bez zmian pozostał też moduł aparatu z trzema sensorami. 

Samsung W21 5G

Największą różnicą jest tu chyba fakt, że Samsung W21 5G posiada podwójny slot SIM, co nie stanowi zaskoczenia biorąc pod uwagę specyfikę chińskiego rynku. Poza tym, plecki urządzenia wyglądają zgoła odmienne, a to za sprawą złotego koloru i wertykalnych pasów biegnących wzdłuż obudowy. Telefon jest już dostępny w przedsprzedaży w Państwie Środka, a jego cena wynosi 20 000 CNY, co w przeliczeniu na złotówki daje 11 600 zł. Dla porównania Galaxy Z Fold 2 sprzedawany jest w tym kraju za 17 000 CNY, czyli ok. 9860 zł. Dodatkowo przy zakupie otrzymujemy także serwis konsjerż. Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, by Samsung W21 5G miał pojawić się w sprzedaży poza Chinami.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung W21 5G to jeszcze bardziej ekskluzywny wariant Galaxy Z Fold 2 5G dla Chin

 0