Samsung wyprodukuje składanego smartfona?

Samsung wyprodukuje składanego smartfona?

Samsung pragnie zaskoczyć nie tylko swoich fanów, ale całą branżę wypuszczając na rynek składany model smartfonu. Jak donoszą media praktycznie wszystko jest gotowe do produkcji, a jego debiut miałby odbyć się na początku przyszłego roku.

Mniej więcej trzy lata temu pojawiły się pierwsze pogłoski twierdzące jakoby Samsung, pragnął zrewolucjonizować rynek i zaprojektować składany smartfon. Od tamtej pory przewinęła się znaczna ilość spekulacji, ale konkretów wciąż brakowało. Donoszono także o tym, że firma ma nawet gotowy prototyp urządzenia, który pokazywała za zamkniętymi drzwiami na ubiegłorocznym MWC 2017 oraz obecnym CES 2018. Oficjalna prezentacja odbyłaby się natomiast dokładnie w trakcie CES 2019. Co ciekawe Samsung planuje także zmienić nazwę kodową telefonu z Project Valley na Winner. Mimo braku jakichkolwiek oficjalnych informacji określone grupy otrzymały zapewneinie, iż nie mamy do czynienia z czystymi, niemającymi pokrycia w rzeczywistości plotkami.

Według najnowszych doniesień składany smartfon jest już praktycznie gotowy do produkcji i powinien pojawić się na rynku wraz z początkiem przyszłego roku

Branżowi eksperci zauważają, że wspomniany model jest już praktycznie skończony i gotowy do produkcji, a sama korporacja myśli jak skutecznie wprowadzić go na rynek. Niektóre raporty wskazują, iż Koreańczycy poprosili swoich partnerów, żeby dostarczali niezbędne komponenty od listopada bieżącego roku. Jeśli to prawda urządzenie zapewne pojawi się wraz z początkiem 2019 roku. Liczba premierowych egzemplarzy powinna wynieść około 300-500 tysięcy sztuk, ponieważ Samsung pragnie sprawdzić reakcję rynku nie oszukujmy się dość konkretną nowinkę technologiczną. Pod względem technicznym telefon będzie posiadać trzy ekrany po 3,5 cala — dwa w środku jeden na zewnątrz. Oczywiście nie ma jeszcze informacji odnośnie pozostałej specyfikacji. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung wyprodukuje składanego smartfona?

 0