Samsung zapowiada Unpacked 2020. Seria Note 20 zostanie pokazana 5 sierpnia

Samsung zapowiada Unpacked 2020. Seria Note 20 zostanie pokazana 5 sierpnia

Co prawda Samsung był ostatnim technologicznym gigantem, któremu udało się zorganizować prezentację swoich produktów w ramach dużej konferencji prasowej  z udziałem publiczności, ale w przypadku kolejnej edycji wydarzenia Unpacked nie ma już takiej możliwości. Koreański gigant zapowiedział, że następna edycja Unpacked 2020 odbędzie się 5 sierpnia w wirtualnej formie i tego dnia spodziewać możemy się ujawnienia nowych high-endowych smartfonów firmy z rodziny Galaxy Note (i przekonamy się, czy liczne przecieki na ich temat były prawdziwe). Wydarzenie można będzie oglądać w formie streamingu na żywo na stronie producenta i zapewne również za pośrednictwem Facebooka (a tak przynajmniej sugerują dotychczasowe praktyki przedsiębiorstwa).   

Samsung zapowiedział, że następna edycja Unpacked 2020 odbędzie się 5 sierpnia. Tego dnia ujownione zostaną nowe high-endoweh smartfonów z rodziny Galaxy Note.

Co prawda Samsung nie potwierdził tego wprost, ale można być pewnym, że sierpniowa prezentacja koncentrować będzie się na smartfonach z serii Galaxy Note 20. Co więcej, rozchlapująca się kropla farby na zwiastunie tego wydarzenia zdaje się być nawiązaniem do nowej, miedzianej wersji kolorystycznej modelu Note 20 Ultra, która przypadkiem pojawiła się przez moment na stronie producenta. Podobnie jak tegoroczny Galaxy S20 Ultra, jego odpowiednik z serii Note zapewne otrzyma zaawansowany system aparatu z funkcją Space Zoom. Spodziewać można się też usprawnionego ryska S Pen, który jest charakterystycznym elementem telefonów Note. Samsung zapewne jednak kryje jakieś dodatkowe niespodzianki na Unpacked 2020 i być może pokaże nowy smartwatch czy nawet kolejny składany smartfon.      

Samsung zapowiada Unpacked 2020. Seria Note 20 zostanie pokazana 5 sierpnia

Tymczasem w sieci znaleźć można kolejne przecieki na temat Galaxy Note 20 Ultra. Tym razem użytkownik Twittera o nazwie Jimmy Is Promo zaprezentował kolejne zdjęcia tego modelu. Nie wiadomo jak wszedł on w posiadanie tego sprzętu, ale urządzenie zdaje się wyglądać jak na wcześniejszym przecieku ze strony Samsunga. Jeśli zdjęcia te rzeczywiście pokazują prawdziwy produkt, to widać tu kilka estetycznych zmian w stosunku do poprzednika. Po pierwsze, slot na rysik S Pen w tym przypadku znajduje się po lewej stronie portu ładowania, a swoje położenie zmieniła także belka do regulacji głośności, która tym razem jest na prawej krawędzi. Wszystko powinno wyjaśnić się już za niecały miesiąc, 5 sierpnia. Sporą niewiadomą pozostają ceny serii Galaxy Note 20, ale tanio na pewno nie będzie.

Samsung zapowiada Unpacked 2020. Seria Note 20 zostanie pokazana 5 sierpnia

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung zapowiada Unpacked 2020. Seria Note 20 zostanie pokazana 5 sierpnia

 0