Samsung zaprezentuje składany model Galaxy już na następnym CES?

Samsung zaprezentuje składany model Galaxy już na następnym CES?

Nie milkną echa o potencjalnym istnieniu dwuekranowego i w pełni składanego reprezentanta flagowej serii Galaxy. Całkiem możliwe, że urządzenie doczeka się oficjalnej prezentacji wraz z początkiem 2019 roku.

Plotki dotyczące składanego modelu Galaxy krążą po sieci już od dłuższego czasu. Niestety do tej pory popularny producent nie zajmował stanowiska w całej sprawie. Jednak sytuacja może ulec zmianie już podczas branżowego wydarzenia Consumer Electronics Show odbywającego się na początku przyszłego roku, ponieważ własnie tam według najnowszych spekulacji pojawi się ów smartfon. Informacja pochodzi z platformy społecznościowej Weibo i została opublikowana przez reprezentanta Ice Universe słynącego z różnego rodzaju spekulacji. Co istotne CES jest jak najbardziej logicznym miejscem na tego typu ogłoszenie, gdyż własnie na ostatnich targach podczas zamkniętej prezentacji przedstawiciele Samsunga mieli opowiedzieć o składanym urządzeniu.

Według najnowszych doniesień składany model Galaxy miałby zostać oficjalnie zaprezentowany podczas przyszłorocznego CES

Samsung zaprezentuje składany model Galaxy już na następnym CES?

Mimo wszystko wydaje się raczej mało realne, aby Galaxy X (nie mylić z Galaxy S10) zdołał przebić pod względem sprzedaży sukcesy wcześniejszych flagowców południowokoreańskiej firmy. Kluczowym powodem mogącym stać za ewentualną porażką smartfona jest jego cena oscylująca w okolicach 1800 dolarów. Wypuszczenie składanego telefonu pozwoli Samsungowi przetestować reakcję rynku na tego typu innowacje mogące znaleźć zastosowanie w innych modelach. Dodatkowo korporacja może chcieć zatrzeć złe wrażenie po tegorocznym Galaxy S9, który według licznych opinii jest jednym z najmniej innowacyjnych wariantów w historii marki. Jeśli udałoby się zlikwidować obecnie panującą stagnację wyszłoby to wszystkim na dobre.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung zaprezentuje składany model Galaxy już na następnym CES?

 0