Scenarzystka serialu Westworld współtworzy fabułę The Last of Us Part II

Scenarzystka serialu Westworld współtworzy fabułę The Last of Us Part II

Gry video i świat Hollywood coraz bardziej przenikają się nawzajem. Kolejnym na to dowodem jest zaangażowanie Halley Gross w tworzenie scenariusza The Last of Us Part II.

Gross współtworzyła warstwę fabularną dwóch z dziesięciu odcinków pierwszego sezonu niezwykle rozchwytywanego obecnie serialu HBO - Westworld.

Scenarzystka Westworld współtworzy fabułę The Last of Us Part II

The Last of Us Part II jest na razie na wczesnym etapie rozwoju, ale dyrektor kreatywny projektu, Neil Druckmann, już zapowiedział na Twitterze, że fabuła będzie niesamowita. Szef Naughty Dog jest niezwykle podekscytowany i sądzi, że będzie "zajeb*ście" współtworzyć ją z kimś takim jak Gross. Haley Gross była odpowiedzialna za dwa spośród najbardziej cenionych odcinków Westworld - Trompe L'Oeil i The Adversary. Ponadto redagowała także scenariusze w odcinkach The Stray i Chestnut.

 

Naughty Dog zapowiada, że ujawni więcej szczegółów na temat The Last of Us Part II w najbliższych miesiącach. Zważywszy na fakt, że Naughty Dog planowało pierwotnie pokazać trailer z PlayStation Experience na E3 2017 i dopiero teraz uregulowało sprawę scenarzystów - premiery gry nie należy się spodziewać wcześniej niż w roku 2019.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Scenarzystka serialu Westworld współtworzy fabułę The Last of Us Part II

 0