SCUF Gaming przedstawia kontroler do komputera SCUF Envision

SCUF Gaming przedstawia kontroler do komputera SCUF Envision

SCUF Gaming przedstawił nową linię kontrolerów komputerowych SCUF Envision. Urządzenie SCUF Envision, przeznaczone dla graczy komputerowych, oferuje różne opcje personalizacji i jest wyposażone w nowoczesne technologie.

Kontroler SCUF Envision jest wyposażony w mechaniczne przyciski ABXY i pady kierunkowe. Posiadacze modelu SCUF Envision Pro mogą także korzystać z regulowanych wyzwalaczy błyskawicznych, które umożliwiają przełączanie się między kliknięciami w stylu myszy podczas gry w szybkie strzelanki FPS a pełnym zakresem wyzwalacza podczas gry w tytuły RPG i wyścigowe. Kontroler zawiera technologię łączności bezprzewodowej CORSAIR SLIPSTREAM Wireless oraz pięć programowalnych przycisków G, które pozwalają korzystać z dowolnego skrótu komputerowego.

Kontroler SCUF Envision jest wyposażony w mechaniczne przyciski ABXY i pady kierunkowe.

Ponadto kontroler ten ma dwa boczne przyciski akcji (SAX), które zwiększają możliwości konfiguracji w grach. Dodatkowo umieszczono cztery zintegrowane dźwignie tylne. Ponadto SCUF Envision integruje się z oprogramowaniem Corsair iCUE, które pozwala graczom na regulację krzywych wyzwolenia gałek i reakcji za pomocą tego samego interfejsu, którego używają do konfiguracji całego komputera. Użytkownik może też zsynchronizować taśmę RGB kontrolera z resztą zestawu.

Ceny kontrolera SCUF Envision zgodnego z systemem Windows 10 zaczynają się od 129,99 dolarów, a ceny kontrolera Envision Pro zaczynają się od  179,99 dolarów. Oba kontrolery będzie można kupić od 12 października w sklepach detalicznych i na stronie SCUF Gaming. Wkrótce pojawią się także warianty kontrolera SCUF ENVISION z możliwością personalizacji wyglądu i koloru.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: SCUF Gaming przedstawia kontroler do komputera SCUF Envision

 0