SCUF Nomad to nowy kontroler do urządzeń mobilnych

SCUF Nomad to nowy kontroler do urządzeń mobilnych

SCUF Gaming przedstawia swój najnowszy kontroler do gier mobilnych SCUF Nomad. Ten przeznaczony dla iPhone'a kontroler Bluetooth charakteryzuje się funkcjonalnością i ergonomią, które marka SCUF opracowała we współpracy z graczami.

Gałki SCUF Nomad wyposażono w elementy zapobiegające efektowi Halla. Oprócz gałek kontroler posiada także dwie tylne łopatki, które są opatentowane przez SCUF i zapewniającą zwiększoną prędkość. Ta konstrukcja pozwala graczom na jednoczesne posługiwanie się zarówno gałkami, jak i tylnymi łopatkami. Kontrolerowi SCUF Nomad towarzyszy darmowa aplikacja dla systemu iOS, która nie wymaga płatnej subskrypcji.

SCUF Nomad to kontroler do urządzeń mobilnych.

Corsair prezentuje kontroler do urządzeń mobilnych SCUF Nomad

Aplikacja SCUF ułatwia graczom dostęp do gier, takich jak CoD: Mobile, Roblox czy NBA 2K. Dzięki niej można szybko uruchamiać gry z App Store i aplikacje Remote Play umożliwiające granie bezpośrednio z konsoli lub komputera.

Użytkownik kontrolera Nomad może tworzyć profile, aby regulować czułość przycisków i reakcję gałek oraz zmieniać działanie dowolnych przycisków. Gracz może przypisywać profile do gier w swojej bibliotece i w łatwy sposób udostępniać je znajomym. Ponadto aplikacja SCUF upraszcza rejestrowanie i udostępnianie najciekawszych momentów z przebiegu gry.

Kontroler SCUF Nomad jest dostępny online w cenie od 99,99 USD oraz będzie dostępny u wybranych sprzedawców detalicznych tego lata. Nomad jest zgodny z systemem iOS 16 i nowszymi oraz w dniu premiery będzie dostępny tylko w jednym kolorze: czarnym. Więcej opcji personalizacji i kolorów pojawi się w przyszłości.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: SCUF Nomad to nowy kontroler do urządzeń mobilnych

 0