Scythe GlideStream 120 PWM. Wentylatory ze zintegrowanym kontrolerem obrotów

Scythe GlideStream 120 PWM. Wentylatory ze zintegrowanym kontrolerem obrotów

Japońska firma Scythe jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dostawców rozwiązań do chłodzenia komputerów. Ten azjatycki producent odpowiada między innymi za legendarne już coolery Mugen oraz Ninja. Scythe właśnie poinformował, że jego bieżąca oferta została rozszerzona o wentylatory GlideStream 120 PWM ze wsparciem dla technologii PWM oraz trójstopniowym limiterem prędkości obrotowej, który zoptymalizowano pod kątem uzyskania wysokiego przepływu powietrza.

Scythe GlideStream 120 PWM, jak już zdążyliśmy wspomnieć, może być kontrolowany zarówno z pomocą modulacji szerokości impulsu, jak i dzięki fizycznemu przełącznikowi umieszczonemu na ramce. Producent zapewnia trzy tryby pracy jednostki: 800, 1150 oraz 1500 obr./min. Co ważne wykorzystanie limitera nie jest równoznaczne z porzuceniem regulacji automatycznej, tak więc prędkość obrotowa w dalszym ciągu może być zmniejszana do dolnej granicy 300 obr./min. W materiałach prasowych widnieje również notka o zwiększonej powierzchni łopatek oraz ich nietypowej fakturze, co jest cechą wspólną wszystkich modeli z serii GlideStream.

Wentylator został wyceniony na 7,5 Euro, a w opakowaniu z nim znajdziemy jeszcze gumowe kołki antywibracyjne oraz adapter 4-pin -> 3-pin dla osób korzystających z paneli kontrolnych wyposażonych w obudowane gniazda.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Scythe GlideStream 120 PWM. Wentylatory ze zintegrowanym kontrolerem obrotów

 0