Sea of ​​Thieves - twórcy chwalą się świetnym wynikiem przed premierą na PS5

Sea of ​​Thieves - twórcy chwalą się świetnym wynikiem przed premierą na PS5

Piracka gra przygodowa Sea of ​​Thieves od studia Rare stała się ogromnym hitem Microsoftu. Wydany w 2018 roku tytuł przez lata powoli przyciągał miliony graczy na konsolach Xbox i komputerach PC. Teraz, sześć lat po premierze gry, liczba ta osiągnęła aż 40 milionów.

Zgodnie z ogłoszeniem, 40 milionów graczy, którzy zagrali w grę, to użytkownicy konsol Xbox, sklepu Microsoft Store i platformy Steam. Producent wykonawczy gry, Joe Neate, tak powiedział na temat tego kamienia milowego: „Jestem pewien, że możesz sobie wyobrazić, jeśli chodzi o Sea of ​​Thieves, moje dni są pełne liczb. Koszty rozwoju, aktywne serwery, dni do następnej aktualizacji… Czasami jednak wyróżnia się naprawdę niezwykła liczba – liczba taka jak 40 milionów, co z niewiarygodną przyjemnością stwierdzam, to liczba piratów, którzy wypłynęli teraz w Sea of ​​Thieves!”

Sześć lat po premierze Sea of ​​Thieves, liczba graczy, którzy zagrali w ten tytuł, osiągnęła 40 mln.

Aby to uczcić, studio rozpocznie Weekend Złota i Chwały w dniach 19–22 kwietnia, podczas którego reputacja, złoto, sezonowa sława, lojalność i reputacja gildii zostaną zwiększone.

Sea of ​​Thieves

Od momentu premiery ta gra typu usługa otrzymuje bezpłatne aktualizacje z ogromną ilością treści, dodając nowe zagrożenia, regiony, całe przygody (w tym crossovery Piratów z Karaibów i Monkey Island), postęp technologiczny i wiele więcej. Na horyzoncie jawi się już sezon 12, który ma przynieść noże do rzucania, nowy wariant kuli armatniej rozproszonej, tyrolki i inne nowości.

Rare przygotowuje się także do powitania po raz pierwszy w swoich oceanach graczy PlayStation. „Jestem również podekscytowany możliwością dalszego poszerzania naszej społeczności, ponieważ zaledwie kilka dni dzieli nas od premiery na PlayStation 5 i wprowadzenia do naszego wspólnego świata zupełnie nowej rzeszy piratów” – dodał Neate. „Pozytywne opinie i ekscytacja, jakie towarzyszyły naszej zamkniętej becie, były zaraźliwe i nie mogę się doczekać, aż w przyszłym tygodniu pojawi się jeszcze więcej świeżych twarzy”.

Sea of ​​Thieves jest obecnie dostępne na Xbox Series X|S, Xbox One i PC, w tym poprzez Game Pass i Xbox Cloud Gaming. Wersja na PlayStation 5 pojawi się 30 kwietnia, a po fazie beta dostępnej dla graczy, którzy złożyli zamówienie w przedsprzedaży, wygląda na to, że tytuł ma szansę stać się dużym hitem na tej platformie.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sea of ​​Thieves - twórcy chwalą się świetnym wynikiem przed premierą na PS5

 0