Seria Deus Ex powróci w przyszłości

Seria Deus Ex powróci w przyszłości

Mimo iż ekipa Eidos Montreal jest obecnie zajętą masą innych projektów w tym Shadow of The Tomb Raider czy Avengers Project, to nie zapomina o Deus Ex, który w przeszłości przyniósł im sławę w branży wirtualnej rozrywki. 

W rozmowie z PCGamesN poświęconej w dużym stopniu najnowszej przygodzie Lary Croft szef studia, David Anfossi stwierdził, iż ta uznana cyberpunkowa marka nie jest martwa. Niestety nie oczekujmy, że deweloper rzuci się do tworzenia kolejnej odsłony, ponieważ jak wspomnieliśmy mają oni na głowie kilka projektów w tym Shadow of the Tomb Raider oraz Avengers Project, ale fakt ich przywiązania do Deus Exa świadczy o tym, że prędzej czy później do niego powrócą. Przy okazji pojawiły się także głosy o trzeciej tajemniczej grze Eidos Montreal, jednakże przedstawiciel firmy w żaden sposób nie chciał potwierdzić, z czym mamy do czynienia. Zaprzeczył jednak by chodziło o Thiefa 5, zaznaczając, iż nie mają oni obecnie żadnych planów z nim związanych.

Według przedstawiciela Eidos Montreal, Deus Ex powróci w bliżej nieokreślonej przyszłości

Ostatnia pełnoprawna odsłona Deus Ex o podtytule Rozłam Ludzkości zadebiutowała dwa lata temu, zbierając dość zróżnicowane opinie. Wielu recenzentów do gustu przypadła zarówno jej mechanika, jak i elementy czysto skradankowe. Natomiast zwykli czytelnicy byli nieco mniej wyrozumiali, ganiąc produkcję m.in. za ogólne problemy z wydajnością wersji PC-towej, przeciętną historię, czy obecne zaraz po debiucie mikrotransakcje. Nie dziwi więc fakt, że autorzy postanowili odstawić serię na boczny tor, dając jej odrobinę wytchnienia. Jest jednak sporo fanów liczących na powrót ulubionego tytułu. Liczymy tym samym, że jak nie teraz, to w niedalekiej przyszłości będziemy świadkami zapowiedzi następnej odsłony.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Seria Deus Ex powróci w przyszłości

 0