Seria Horizon powraca. Sony zapowiedziało LEGO Horizon Adventures

Seria Horizon powraca. Sony zapowiedziało LEGO Horizon Adventures

Seria Horizon powraca i to w nietypowej dla siebie formie. Sony zapowiedziało bowiem grę LEGO zmierzającą jednocześnie na PlayStation 5 oraz PC.

O powstawaniu LEGO Horizon plotkowano od pewnego czasu, a nieoficjalne informacje ostatecznie znalazły pokrycie w rzeczywistości. Sony zapowiedziało LEGO Horizon Adventures będący spin-offem serii Horizon. Gra, stworzona wspólnie przez Guerrilla Games i Studio Gobo, zostanie wydana na PS5, Switch i PC, a premiera odbędzie się w wakacje 2024 roku.

LEGO Horizon Adventures jest spin-offem serii Horizon, który zadebiutuje w wakacje 2024 roku.

„W odległej przyszłości kraina składa się z klocków LEGO, a po Ziemi wędrują niesamowite maszyny przypominające dinozaury” – czytamy w opisie gry. Oczywiście powróci główna bohaterka Horizon, Aloy. „Aloy, główna bohaterka gry, zostaje znaleziona jako dziecko w jaskini i wychowana przez siwego myśliwego imieniem Rost, który uczy ją życia w dzikim świecie”.

„Pewnego dnia Aloy wyrusza na wyprawę, aby odkryć swoje prawdziwe przeznaczenie. Kierowana tysiącletnim hologramem należącym do Elisabet, Aloy musi stawić czoła Helis, przywódczyni grupy czcicieli słońca, którzy kłaniają się owianemu tajemnicą Starożytnemu Złu”.

W grę można grać solo lub w kooperacji, lokalnie albo online.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Seria Horizon powraca. Sony zapowiedziało LEGO Horizon Adventures

 0