Serial Fallout od Amazonu z datą premiery. Trochę jeszcze poczekamy

Serial Fallout od Amazonu z datą premiery. Trochę jeszcze poczekamy

Amazon Prime Video ogłosiło, że premiera serialu telewizyjnego Fallout odbędzie się 12 kwietnia 2024 r. Wiadomość pochodzi z krótkiego zwiastuna, który serwis streamingowy opublikował na swoich kanałach społecznościowych (m.in. na Instagramie), stylizowanego na interfejs Pip-Boya. Serial, zapowiedziany pierwotnie w 2020 roku, przyjmie „poważny i ostry” ton, dodając „ironiczny humor” i „nuklearne fantazje rodem z filmu klasy B”.

Serial live-action

Serial live-action, stworzony przez twórców Westworld, Jonathana Nolana i Lisę Joy, będzie miał oryginalną (choć kanoniczną) historię osadzoną w uniwersum gier Fallout. Akcja będzie miała miejsce w 2077 roku i rozpocznie się w Krypcie 33 w Los Angeles. Jak fani gry wiedzą, setting tego uniwersum obejmuje postapokaliptyczne pustkowia po wydarzeniach z „Wielkiej Wojny” 23 października 2077 roku. Data ta stała się znana wśród fanów gry jako „Dzień Fallouta”. Amazon skorzystał więc z okazji i wykorzystał ten dzień, aby ujawnić datę premiery serialu.

Amazon Prime Video ogłosiło, że premiera serialu telewizyjnego Fallout odbędzie się 12 kwietnia 2024 r.

Obsada

W Falloucie wystąpią Ella Purnell („Yellowjackets”), Walton Goggins („Justified”), Aaron Moten („Wyzwolenie”), Xelia Mendes-Jones („Koło czasu”), Moisés Arias („Król Staten Island”) i Kyle MacLachlan („Twin Peaks”). Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner są producentami wykonawczymi, scenarzystami i showrunnerami serialu. Dodatkowymi producentami wykonawczymi są Athena Wickham z Kilter Films, a także Todd Howard i James Altman z Bethesdy.

W sierpniu ubiegłego roku na targach Gamescom, podczas długiej prezentacji Starfielda, zespół Bethesda Softworks pokazał bardzo krótki zwiastun serialu telewizyjnego Fallout. Ten był przeznaczony tylko dla uczestników Gamescomu, ale oczywiście niektórym udało się to sfilmować i umieścić klip na YouTubie.

Materiał pokazywał interesujące elementy, które będą znane fanom serii gier, takie jak Brotherhood of Steel, otwieranie ogromnych drzwi schronu i niektóre urządzenia znane z tego uniwersum. Miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać na premierę pełnoprawnego zwiastuna serialu i być może ten zostanie zaprezentowany podczas gali The Game Awards na początku grudnia.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Serial Fallout od Amazonu z datą premiery. Trochę jeszcze poczekamy

 0