Serialowy Fallot ma być zasadniczo Falloutem 5

Serialowy Fallot ma być zasadniczo Falloutem 5

Jonathan Nolan postanowił podpromować nadchodzący serial Fallout wśród graczy, mówiąc, że on i jego zespół zasadniczo tworzą Fallouta 5, aczkolwiek w wersji nieinteraktywnej.

Zanim doczekamy się pełnoprawnej kontynuacji growego Fallouta, miną jeszcze bardzo długie lata, bo Bethesda planuje rozpocząć prace nad grą po premierze The Elder Scrolls VI – tak więc spodziewać można się, że w następną grę z tej serii zagramy najwcześniej w 2030 roku. Z drugiej strony, na horyzoncie pojawiają się fantastyczne, zakrojone na szeroką skalę fanowskie projekty, w tym imponujący Fallout: London i Fallout: Miami.

Jonathan Nolan postanowił podpromować nadchodzący serial Fallout wśród graczy, mówiąc, że on i jego zespół zasadniczo tworzą Fallouta 5.

W tym roku otrzymamy od Bethesdy remaster 4K lub specjalną edycję Fallouta 4, której premiera zbiegnie się z nadchodzącą adaptacją Fallout na Amazon Prime. W oparciu o niedawny zwiastun, wnioskować można, że serial stara się uchwycić wygląd i klimat kultowej serii gier – łącząc w sobie dramat, science fiction, komedię i przesadną przemoc.

Jonathan Nolan, który wraz ze swoim bratem Christopherem Nolanem, napisał scenariusz do znakomitych filmów Prestiż i Batman: Mroczny Rycerz, jest jednym z głównych producentów i showrunnerów serialu. W niedawnym wywiadzie dla Total Film opowiedział o współpracy z Toddem Howardem, Bethesdą i tworzeniu oryginalnego scenariusza dla serialu, twierdząc, że jego zdaniem Fallout Amazonu jest niczym Fallout 5. 

„Każda z gier [Fallout] to osobna historia – inne miasto, inny bohater – w ramach tej samej mitologii. Nasza seria jest powiązana z grami, tak jak one są ze sobą powiązane. To prawie jakbyśmy byli Falloutem 5 Nie chcę, żeby zabrzmiało to arogancko, ale to tylko nieinteraktywna wersja, prawda?”  – powiedział Jonathan Nolan.

Jonathan Nolan porównuje pracę nad Falloutem do tworzenia Batmana wspólnie z bratem, zauważając: „Fallout w mojej karierze jest najbliższy pracy, jaką wykonaliśmy przy adaptacji Batmana, gdzie w uniwersum Batmana jest tak dużo narracji, że nie ma jego kanonicznej wersji, więc możesz wymyślić własną”.

Wraz ze zbliżającą się premierą fanowskich modów Fallout: London, remasterem Fallouta 4 i premierą serialu Fallout już 12 kwietnia w Prime Video, pierwsza połowa 2024 roku zapowiada się jako prawdziwa gratka dla fanów serii. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Serialowy Fallot ma być zasadniczo Falloutem 5

 0