Serialowy Wiedźmin kontuzjowany. Zdjęcia przerwano na premierę Cyberpunk 2077. Przypadek?

Serialowy Wiedźmin kontuzjowany. Zdjęcia przerwano na premierę Cyberpunk 2077. Przypadek?

Henry Cavill - popularny aktor, który przychylność graczy zyskał m.in. dzięki publikacji filmików z własnoręcznego składania swojego komputera oraz popartych dowodami deklaracji, że sam jest zapalonym graczem. Chwilę po premierze Cyberpunk 2077 dotarły do nas informacje o tajemniczej kontuzji Cavilla, której nabawił się podczas kręcenia drugiego sezonu Wiedźmina dla Netflixa. Najwyraźniej aktor, który wciela się w Geralta, zranił się w nogę podczas kręcenia sceny z kołyszącymi się toporami i został zmuszony do zrobienia sobie przerwy od z powodu kontuzji, którą doznał na planie. Jak donosi The Sun, Cavill znajdował się około 6 metrów nad ziemią i był zabezpieczony uprzężą podczas filmowania wiedźmińskiego treningu, kiedy zranił się w nogę. 

Henry Cavill - serialowy Wiedźmin i miłośnik gier doznał urazu nogi akurat na premierę Cyberpunk 2077. Oczywiście pojawiło się mnóstwo sugestii, że to jednak nie jest przypadek ;)

Źródło mówi, że Cavill "nagle się podciągnął i wyraźnie odczuwał silny ból", jednak nie wiadomo było, co tak właściwie się stało. Cavill nie został hospitalizowany, jednak uraz spowodował zmiany w harmonogramie zdjęć Wiedźmina. Prace na planie zawieszono póki co na kilka dni, gdyż Cavill nie może w tej chwili chodzić - a tym bardziej nosić ciężkiej zbroi podczas walk z utopcami, czy "czarnymi". To nie pierwszy raz gdy serialowy Wiedźmin zalicza opóźnienie. Prace na planie drugiego sezonu musiały wcześniej zostać wstrzymane z powodu wybuchu pandemii i pojawienia się zarażeń wśród ekipy filmowej.

Nie wiadomo jak długo potrwa kuracja Cavilla, jednak nieoficjalnie mówi się, że aktor wróci na plan zdjęciowy dopiero, jak będzie na to gotów, czyli prawdopodobnie jak skończy główny wątek w Cyberpunk 2077 ;) Twórcy przez ten czas planują nakręcenie ujęć, które nie wymagają obecności głównego Wiedźmina. Premiera drugiego sezonu serialu na platformie Netflix zaplanowana jest na 18 sierpnia przyszłego roku, więc pozostało jeszcze sporo czasu. Mamy nadzieję, że Cavill szybko wyzdrowieje i nie doświadczy licznych problemów z grą, które nękają graczy zarówno konsolowych, jak i PC. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Serialowy Wiedźmin kontuzjowany. Zdjęcia przerwano na premierę Cyberpunk 2077. Przypadek?

 0