Sezon piąty Fortnite już na serwerze!

Sezon piąty Fortnite już na serwerze!

W dniu wczorajszym do gry Fortnite zawitała nowa aktualizacja. Co więcej, wprowadziła ona do gry oczekiwany przez wielu nowy sezon. Jakie atrakcje zapewnili nam twórcy na przywitanie nowego okresu?

Standardowo, jak na początku każdego sezonu, do gry wprowadzony został Karnet Bojowy. Jego cena wynosi, tak jak w poprzednich sezonach, 950 V-Dolców (około 40 złotych). Po jego zakupieniu mamy możliwość odblokowania cotygodniowych wyzwań, które umożliwią zdobywanie zawartości premium, takiej jak skórki, emotki, plecaki czy kilofy. Ten sezon oparty jest na “Zderzeniu Światów” - w grze możemy zobaczyć wstawki z Dzikiego Zachodu oraz z Dalekiego Wschodu. Co więcej, w legendarnych skórkach odblokowywanych na pierwszym i setnym poziomie, możemy otrzymywać dodatkowe efekty wizualne do ww. skinów (maski, ubrania). Z prawej dolnej części mapy zniknęły wszelkie lokacje, a zastąpiła je Oaza Wypoczynku. Usunięte zostały też Akry Anarchii - zastąpiło je Golfowe Gniazdko. Dodatkowo poza nową szatą wizualną, Epic Games wprowadziło kilka nowości, zmian oraz standardowo naprawiło kilka pojawiających się w grze błędów.

 

Sezon piąty będzie trwał 10 tygodni, podobnie jak wcześniejsze sezony

Najważniejszą, a zarazem najzabawniejszą rzeczą jest dodanie wózków golfowych. Jazda na nich sprawia wiele frajdy, a co więcej, można na nich pomieścić całą drużynę! Wprowadzono również szczelinę, która po wejściu w nią wystrzeliwuje nas w powietrze, pozwalając na otwieranie lotni. Ważną zmianą dla graczy jest też tak zwany nerf dla "podwójnej pompy". W tym momencie przełączanie jednej broni na drugą zajmuje o wiele więcej czasu. W tym momencie gra za pomocą “double-pompy” traci nieco na znaczeniu. To jednak nie koniec zmian wśród strzelb, od teraz możemy zobaczyć ile śrutów trafiło w przeciwnika. Ograniczone zostało też wspomaganie przy strzałach ze sztucera oraz znerfiono pistolet maszynowy z tłumikiem. A Wy, co myślicie o zmianach i karnecie wprowadzonym przez Epic Games? Hit czy kit?

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sezon piąty Fortnite już na serwerze!

 0