Shadow of the Tomb Raider będzie najbardziej zaawansowaną grą z serii

Shadow of the Tomb Raider będzie najbardziej zaawansowaną grą z serii

Przygotowując wielki finał najnowszych przygód Lary Croft twórcy starają się jak mogą, żeby była ona na jak najwyższym poziomie. Świadczą o tym konkretne zapewnienia przedstawiciela Eidos Montreal.

Ujawniony kilka tygodni temu kolejny Tomb Raider zapowiada się na niezwykle interesującą grę, która stanowi zwieńczenie rozpoczętej przed pięcioma laty historii młodej, jeszcze niedoświadczonej życiem Lary Croft. Fani liczą, że trójka zachowa odpowiednią jakość porównywalną z poprzednimi odsłonami i jak wynika z informacji podanych przez twórców, raczej mogą spać spokojnie. Przedstawiciel Eidos Montreal, Vincent Monnier w wywiadzie udzielonym PC Gamer zdradził, że zagadki stanowiące i tak istotny element całej marki zostaną w jeszcze większym stopniu rozbudowane, aczkolwiek nie powinniśmy oczekiwać rewolucji na tym polu. To inny gatunek zaś dzielna Lara nie stanie się z dnia na dzień Sherlockiem Holmesem archeologii.

Shadow of the Tomb Raider ma być znacznie bardziej rozbudowaną grą od swoich poprzedniczek

Autorzy zwiększą również liczbę dostępnych HUB-ów, czyli miejsc, gdzie główna bohaterka może zregenerować siły przed dalszą wyprawą oraz usprawnić posiadaną broń. Co ciekawe mają one umożliwić także rozmowy z napotkanymi postaciami. Dobry ruch ze strony dewelopera, ponieważ w poprzedniej części ilość takich lokalizacji było zdecydowanie za mało. Premierę Shadow of the Tomb Raider zaplanowano na 14 września bieżącego roku. Piecze nad projektem sprawuje niepierwotny deweloper, czyli Crystal Dynamics (zajęty inną produkcją), a wspomniany Eidos Montreal. Jednak Lara Croft nie powinna przez to stracić swego uroczego seksapilu przyciągającego przed ekrany monitorów tłumy wiernych fanów. Oby sam finał był rzeczywiście epiki jak obiecują projektanci.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Shadow of the Tomb Raider będzie najbardziej zaawansowaną grą z serii

 0