Shadow Warrior 2 zapowiada się fantastycznie - poznajemy wrażenia prasy

Shadow Warrior 2 zapowiada się fantastycznie - poznajemy wrażenia prasy

W dobie wyskakujących przycisków mówiących "naciśnij X aby nie zginąć", regenerującej się energii i trzymania gracza za rączkę, polski remake kultowej aczkolwiek ciut zapomnianej wariacji nt. Duke Nukem 3D z lat 90. jawił się jako istne wybawienie. O ile oczywiście nie przeszkadzała komuś niedorzeczność akcji i troszeczkę budżetowy charakter tej produkcji. Z drugiej strony - to właśnie chyba dlatego Shadow Warrior AD 2013 zyskał sobie takie zacne grono fanów. To połączenie wysokooktanowej akcji mieszającej strzelaniny niczym z filmów Johna Woo z rozrąbywaniem przeciwników kataną zdobyło także uznanie wśród growej prasy na całym świecie.

Flying Wild Hog właśnie w pocie czoła pracuje nad sequelem przygód Lo Wanga i niedawno mogli zaprezentować owoce swojej pracy na serii growych festiwali Penny Arcade Expo East (PAX East).

Polscy twórcy rozbudowali kontynuację w znaczny sposób, przygotowując ponad 70 różnych rodzajów broni, spośród których będziemy mogli użyć dodatkowo po trzy wariacje z niektórych. Na dodatek Shadow Warrior 2 będzie odznaczać się dużo większymi mapami, które będą generowane losowo i mają znacznie bardziej otwartą architekturę. Całość będzie grywalna od samego początku w trybie kooperacyjnym do czterech graczy oraz będzie kładła większy nacisk na elementy RPG, takie jak rozwój postaci czy interakcja z NPC.

Wiele profesjonalnych portali miało już szansę przetestować najnowszą grę Polaków i wypowiadają się o niej w wielu superlatywach, między innymi IGN chwali oprawę graficzną, elementy RPG i zróżnicowanie akcji, a nawet nazywa rodzimą produkcję "Mortal Kombat gier FPS", a także jest zdania, że sequel jest lepszy od oryginału w każdy możliwy sposób.

Shadow Warrior 2 ukazuje się w tym roku, lecz nie wiadoma jest jeszcze konkretna data premiery. Niemniej jednak, zapowiada się na to, że będziemy mieli do czynienia z kolejną bardzo udaną produkcją rodaków, która - miejmy nadzieję - będzie mogła liczyć na uznanie na całym świecie, kontynuując dobrą dobrą passę CDPR, Techlandu i wielu innych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Shadow Warrior 2 zapowiada się fantastycznie - poznajemy wrażenia prasy

 0