Shadow Warrior 3 zapowiedziany na humorystycznym zwiastunie

Shadow Warrior 3 zapowiedziany na humorystycznym zwiastunie

Wydawca Devolver Digital planuje 11 lipca wystartować z prezentacją swoich gier w zastępstwie typowej konferencji na E3. Jedną z gwiazd tego wydarzenia będzie trzecia odsłona szalonego FPS-a od polskiej ekipy Flying Wild Hog, czyli Shadow Warrior. Poniżej możecie zapoznać się trailerem opublikowanym przez wydawcę, który tradycyjnie dla serii utrzymano w mocno humorystycznym, absurdalnym klimacie. Co prawda nie prezentuje on rozgrywki (na pełną prezentację musimy poczekać kilka dni do 11 lipca), ale daje jakiś obraz tego, czego możemy spodziewać się po grze oraz ujawnia nowości w ramach gameplayu. Jednego możemy być już jednak pewni - szalony klimat serii Shadow Warrior zostanie zachowany, więc jej fani poczują się tu jak w domu.

Lo Wang powraca jako główny protagnista Shadow Warrior 3 wraz ze swoim charakterystycznym poczuciem humoru.

Lo Wang powraca jako główny protagnista wraz ze swoim charakterystycznym poczuciem humoru (nie zabraknie rzucanych na prawo i lewo one-linerów), co ewidentnie potwierdza opublikowany zwiastun. Bohater posługuje się też podobnym arsenałem zagłady demonów co ostatnio, czyli łączy spluwy z walką wręcz za pomocą katany, magię i umiejętności parkourowe. Tym razem Wang nauczył się nie tylko biegać po ścianach, ale i korzystać z linki z hakiem, dzięki czemu mamy mieć jeszcze większą kontrolę nad mobilnością naszego bohatera. Jeśli zaś chodzi o fabułę (jeśli kogoś to interesuje), to “korporacyjny shogun” w trzeciej odsłonie serii wyrusza na misję pojmania „starożytnego smoka, którego niechcący uwolniono z wiekuistego więzienia”.   

„Jesteśmy niezmiernie podekscytowani możliwością dostarczenia fanom Shadow Warrior całkowicie świeżego doświadczenia i nie możemy się doczekać, by pokazać nowe funkcje, jakie dla nich przygotowaliśmy” - stwierdził Kuba Opoń, który jest reżyserem tej produkcji. „Chcemy upewnić się, że nasze szybkie sekwencje strzeleckie, ostre jak brzytwa starcia w zwarciu i spektakularne swobodne poruszanie się sprawią, że ich adrenalina zacznie pompować, a zmysły zostaną przytłoczone” - dodał twórca. Producent zdradził, że Shadow Warrior 3 trafi na wiele platform, a debiut gry planowany jest na przyszły rok (ruszyła już nawet strona na Steam). Czekamy zatem na pokaz rozgrywki, który odbędzie się już w sobotę, 11 lipca.       

Pokaż / Dodaj komentarze do: Shadow Warrior 3 zapowiedziany na humorystycznym zwiastunie

 0