Shopee wycofuje się z Polski. Oficjalny komunikat platformy

Shopee wycofuje się z Polski. Oficjalny komunikat platformy

Dowiedzieliśmy się właśnie, że Shopee, czyli względnie młoda platforma zakupowa ogłosiła, że od 13 stycznia kończy działalność na polskim rynku. Od godziny 23:59 nie będzie można już składać zamówień.

Shopee znany jest przede wszystkim z szeroko zakrojonych kampanii marketingowych i zapewne przez wiele lat utknie w naszych głowach po prostu jako Shopee-pi-pi-pi-pi. Wyglądało na to, że dobrze radzi sobie na naszym rynku i choć odebranie korony króla Allegro wydawało się niemożliwe, platforma konsekwentnie prowadziła swój biznes. Dziś wiemy, że "żelazny tron" nie tylko pozostanie w rękach aktualnego króla, ale też dowiedzieliśmy się, że pretendent do tego miana zwija manatki.

Koniec z Shopee w Polsce. Platforma zawiesza działalność od jutra.

Shopee

Shopee ogłosiło właśnie, że wraz z dniem 13 stycznia 2023 r. godzin 23:59 możliwość składania nowych zamówień za pośrednictwem platformy Shopee Polska zostanie wstrzymana. Natomiast wszystkie zamówienia złożone przed tym terminem zostaną zrealizowane standardowo, a wsparcie i ich obsługa pozostaną dostępne dla użytkowników.

Cóż.. Shopee na polskim rynku zbyt długo nie podziałał, bo zaledwie rok (trochę ponad). Dziwi jednak sposób w jaki platforma podeszła do tego problemu, bo zakończenie działalności już jutro. Dlaczego podjęto taką, a nie inną decyzję, pomimo tego, że regularnie pojawiały się na niej ciekawe promocje? Tego nie jesteśmy w stanie na dziś stwierdzić, choć wszyscy zapewne się domyślają. Robiliście tam zakupy? Piszcie w komentarzach.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Shopee wycofuje się z Polski. Oficjalny komunikat platformy

 0