Shout Out i Be Fast - nowe promocje od MSI na sprzęt

Shout Out i Be Fast - nowe promocje od MSI na sprzęt

MSI wystartowało z globalną kampanią promocyjną Shout Out, dzięki której część środków wydanych na zakup sprzętu trafi z powrotem do klientów przedsiębiorstwa. Akcja ta jest też okazją do podzielenia się swoimi doświadczeniami i opiniami związanymi z produktami producenta tak, aby pomóc mu udoskonalać jego produkty w przyszłości, a także pomóc innym użytkownikom w podejmowaniu właściwych decyzji zakupowych. Promocja trwa od 15 lipca 2020 r. do 31 sierpnia 2020 r. Wśród urządzeń biorących udział w promocji są np. płyty główne, zestawy PC, monitory czy chłodzenie. Aby załapać się do Shout Out należy napisać recenzję biorącego udział w promocji produktu i umieść ją na konkretnej stronie sklepu. Następnie musimy zarejestrować urządzenie na MSI Register Center oraz przesłać link do naszej recenzji.

Promocja Shout Out trwa od 15 lipca 2020 r. do 31 sierpnia 2020 r.

Co powinno znaleźć się w takiej opinii? Chociażby ulubione cechy sprzętu, powód, dla którego go nabyliśmy i czy spełnia on nasze potrzeby. Oczywiście są to jedynie propozycje i liczy się tutaj kreatywność. Jeśli chodzi o konkretne produkty biorące udział w promocji należy wymienić płyty główne: MEG Z490 GODLIKE, MEG Z490 ACE, MPG Z490 GAMING PLUS, MAG Z490 TOMAHAWK, komputery: MAG Codex 5 10TH, MAG Infinite 10TH, MEG Trident X 10TH, monitory: Optix MPG27CQ, Optix MPG341CQRV, MAG273, Oculus NXG252R, chłodzenie: MAG CORELIQUID 240R, MAG CORELIQUID 360R. Są to wyłącznie przykłady z kolei pełną listę sprzętu, jak również zasady i pozostałe detale o kampanii Shout Out znajdziemy na oficjalnej stronie MSI pod tym adresem. Nagrodą w konkursie jest kod do Steam o wartości 25 dolarów (dla serii GAMING) lub kod na roczne przedłużenie gwarancji (seria PRO).

Inną okazją na zgarnięcie równie ciekawych bonusów jest akcja Be Fast, w której kupując gamingowy PC, monitor albo pakiet zawierający gamingowy PC + monitor + gamingowe krzesło dostaniemy kody do Steam o wartości od 50 do 300 dolarów (zależnie od wariantu, na jaki się zdecydujemy). Modele biorące udział w promocji to reprezentanci serii MEG, MPG, MAG oraz wydania e-sportowe. Szczegóły znajdziemy pod tym linkiem. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, iż komputery dla graczy od MSI mają najnowsze podzespoły i korzystają ze specjalnych technologii chłodzenia producenta. Natomiast monitory Optix korzystają z FreeSync dzięki czemu mogą one wyeliminować efekty rozgrywania ekranu bądź zacinania się obrazu. Nie należy zapominać też o dedykowanej aplikacji Dragon Center 2.0 pomagającej zarządzać urządzeniem np. poprzez optymalizację.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Shout Out i Be Fast - nowe promocje od MSI na sprzęt

 0