Shroud: Battalion 1944 to prawdopodobnie najlepsza obecnie strzelanka

Shroud: Battalion 1944 to prawdopodobnie najlepsza obecnie strzelanka

Battalion 1944 nie miało łatwego startu w Early Access, jednakże ostatnie wydanie gry w wersji 1.0 przyniosło ogromny wzrost zainteresowania i stały wzrost liczby zadowolonych użytkowników. Jednym z graczy doceniających Battalion 1944 jest Michael ‘Shroud’ Grzesiek, kanadyjski profesjonalny gracz e-sportowy i streamer, który wypowiada się o tym tytule w samych superlatywach. Ten były profesjonalny gracz CS:GO powiedział, że Battalion 1944 wprowadza ogromną rywalizację, w czym jest bardzo podobny do Couter-Strike. Widać również wiele podobieństw do Call of Duty: "zwłaszcza w wyskakiwaniu zza narożników, piep..onym sprejowaniu na ślepo, dropshotach i tym podobnych. Jest to więc mieszanina Call of duty i CS w jednej grze. Sprawia to, że jest ona bardzo wyczynowa i bardzo trudna".

Streamer wychwala Battalion 1944, odważnie głosząc, że w chwili obecnej jest to prawdopodobnie najlepszy fps.

Shroud twierdzi, że jak dotąd w grze spędził 43 godziny. "Jest ona świetna, Chcę w nią zagrać w tym momencie (...) Jest to najprawdopodobniej najlepsza strzelanka pierwszoosobowa w tym momencie. Bez wątpienia. A to jest jeszcze tak wczesny etap, tu nie ma nic poza TDM, rywalizacją, wyłącznie karabinami i kilkoma skórkami". Możliwe, że streamer szuka nowej gry dla siebie, zwłaszcza że nie zdobył on ogromnej publiczności podczas swoich prób z battle royale, gdzie przeskakiwał pomiędzy PUBG, Apex Legends i Fortnite, mocno krytykując te tytuły. Shroud może poprawnie odczytywać sygnały, bo świeże zainteresowanie Battalion 1944 wcale nie słabnie, ciągle podkreślane są nowe rekordy w ilości graczy, a oceny na Steam zmieniły się z mieszanych, na w większości pozytywne.

Batalion 1944 miał zwiastować odrodzenie wieloosobowych strzelanek w starym stylu, ale liczba graczy mocno zmalała po tym, jak w zeszłym roku gra trafiła do Early Access i w zasadzie postęp prac się zatrzymał. Teraz gra oficjalnie przeszła na pełną wersję i wydaje się, że wielu z tych wczesnych graczy powraca, a gra osiąga obecnie największą liczbę użytkowników od ponad roku. Batalion 1944 przez wielu było już uznawane za martwe, twórcy jednak wzięli się do pracy i o ile stwierdzenie, że jest to "najlepszy fps" jest dość odważne, to możemy otrzymać solidną strzelankę na długie godziny.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Shroud: Battalion 1944 to prawdopodobnie najlepsza obecnie strzelanka

 0