SilentiumPC prezentuje dwukomorową obudowę Regnum RG1 Pure Black

SilentiumPC prezentuje dwukomorową obudowę Regnum RG1 Pure Black

SilentiumPC wprowadziło do sprzedaży obudowę Regnum RG1, czyli swoją pierwszą dwukomorową konstrukcję w najniższym przedziale cenowym. Podział wnętrza daje możliwość ukrycia kabli, co ponoć przekłada się na lepszą cyrkulację powietrza i niższe temperatury komponentów.

Wnętrze RG1 pozwala na bardzo elastyczny dobór komponentów, a obudowa jest kompatybilna z płytami w formacie mATX oraz ATX. Producent deklaruje, że zmieścimy wewnątrz kartę graficzną o długości maksymalnie 380mm, oraz układ chłodzenia procesora o wysokości do 160mm. Dodatkowo obudowa umożliwia montaż dwóch urządzeń 5,25” oraz takiej samej liczby HDD lub SSD 2,5” i 3,5”. Komora zasilacza cechuje się wymiarami rzędu 260 mm, co gwarantuje szeroką kompatybilność z różnymi jednostkami zasilającymi. Cała konstrukcja ma wymiary 430 × 447 × 208 mm i waży niecałe 4,5 kg. 

W obudowie znajdzie się również miejsce na nawet 6 wentylatorów 120mm, które powinny usprawnić przepływ powietrza, z czego jedna jednostka osiowa znalazła się w zestawie.

Obudowa jest już dostępna na polskim rynku w cenie 129 zł.

Pokaż / Dodaj komentarze do: SilentiumPC prezentuje dwukomorową obudowę Regnum RG1 Pure Black

 0