SilentiumPC udziela 5 lat gwarancji na zasilacze z serii Supremo

SilentiumPC udziela 5 lat gwarancji na zasilacze z serii Supremo

Gwarancja to jeden z kluczowych aspektów, jakie bierzemy pod uwagę decydując się na zakup tak istotnych komponentów, jak zasilacze, ponieważ te wymieniamy zdecydowanie rzadziej niż inne podzespoły PC.

SilentiumPC zmienia na lepsze warunki gwarancyjne dla zasilaczy Supremo 2. generacji. Do tej pory gwarancja na zasilacze Supremo L2 Gold 550W, M2 Gold 550W, FM2 Gold 650W oraz FM2 Gold 750W funkcjonowała w systemie 3+2, gdzie każdy klient otrzymywał standardową 3-letnią gwarancję, ale po rejestracji produktu na stronie okres gwarancyjny był przedłużany o kolejne 2 lata, dając razem 5 lat gwarancji. Od teraz nie musimy już pamiętać o rejestracji – każdy klient, który już zakupił lub dopiero zakupi jeden z wymienionych powyżej zasilaczy Supremo 2. generacji, automatycznie dostaje 5 lat gwarancji. Nawet zasilacze zakupione prawie 2 lata temu (maj 2016, premiera Supremo L2/M2 Gold) są objęte automatycznym przedłużeniem gwarancji.

5-letnia gwarancja na zasilacze SilentiumPC realizowana będzie teraz bez spełniania żadnych dodatkowych warunków

Podejście SilentiumPC zasługuje na pochwałę, ponieważ jest ukłonem w stronę klientów firmy, a nowe warunki gwarancyjne są po prostu wygodniejsze dla użytkowników, ponieważ nie wymagają od nas spełniania żadnych dodatkowych warunków, by cieszyć się 5-letnią gwarancją na zasilacze tego producenta. Tak długi okres gwarancyjny świadczy także o tym, że producent jest bardzo pewny swoich produktów i nie obawia się ewentualnych dodatkowych kosztów związanych z naprawami. Trzeba przyznać, że recenzowane przez nas modele Supremo FM2 Gold 750 W oraz SilentiumPC Supremo M2 Gold 550 W rzeczywiście spisały się w testach bardzo dobrze, otrzymując wysokie oceny, gdzie chwalone były m.in. za jakość wykonania.

Pokaż / Dodaj komentarze do: SilentiumPC udziela 5 lat gwarancji na zasilacze z serii Supremo

 0