Silicon Power wprowadza wytrzymałe karty microSD

Silicon Power wprowadza wytrzymałe karty microSD

Firma Silicon Power zaprezentowała nowe karty pamięci microSDHC oraz microSDXC, które mają cechować się przede wszystkim dużą wytrzymałością i niezawodnością. Dlatego są dedykowane kamerom samochodowym, kamerom bezpieczeństwa i systemom monitoringu.

W ofercie firmy pojawiły się dwie nowe kart: microSDHC o pojemności 32 GB oraz microSDXC o pojemności 64 GB. Obie wykorzystują wysokiej jakości układu MLC Nand Flash oraz technologię ECC (error correction code), która ma wykrywać i poprawiać błędy w trakcie przesyłania danych. Model o pojemności 64 GB jest w stanie nagrać w sumie do 12 tys. godzin materiałów Full HD. Mniejszy wariant ma żywotność połowę mniejszą, czyli 6 tys. godzin. Obie spełniają normę specyfikacji UHS-I (U3).

Karty – jak zapewnia producent – są też bardzo wytrzymałe. Są między innymi: wodoodporne (wytrzymują do 1 metra pod wodą przez 30 minut), odporne na wstrząsy, na ekstremalne temperatury (działają w temperaturach od -25 do 85 stopni Celsjusza), a nawet na promieniowanie X-Ray.

Karty mają wymiary 15 x 11 x 1 mm i ważą 0,4 grama. Producent udziela na nie 2-letniej gwarancji.

Silicon Power High Endurance microSD

Pokaż / Dodaj komentarze do: Silicon Power wprowadza wytrzymałe karty microSD

 0