SILVER MONKEY X prezentuje nowe obudowy nie tylko dla graczy

SILVER MONKEY X prezentuje nowe obudowy nie tylko dla graczy

Na rynku pojawiają się systematycznie produkty od Silver Monkey X. Teraz producent wprowadził do oferty sześć nowych obudów: FenceFence TGCasketChest TGMChest TGCrate.

Nowe obudowy Silver Monkey X mogą stanowić bazę nie tylko dla komputerów gamingowych, ale również biurowych. Wszystkie sześć modeli ma wbudowane standardowe porty USB (i dodatkowe – w zależności od modelu), wejścia audio i filtry antykurzowe. Dzięki zdejmowalnym panelom bocznym i przednim, można wygodnie wyczyścić wnętrze obudowy. Wyobraźmy sobie rodzeństwo, o bardzo dobrych genach. Każde z dzieci jest zdolne, wybitne w swojej oryginalności.

Silver Monkey X zaprezentował nowe obudowy nie tylko do gamingu, ale też biura.

Silver Monkey X

Tak właśnie można opisać nową serię Silver Monkey X. Obudowy łączy pasja do elektroniki i użyteczności, dzieli – dopasowanie do konkretnych wymagań. Wyczekiwane obudowy wreszcie uzupełniły ofertę 500 produktów marki Silver Monkey X. Na stronie sklepu x-kom znajdziesz szczegółowe informacje o każdym z sześciu dostępnych modeli. "Marka Silver Monkey X wprowadza do swojej oferty nowe obudowy, które odpowiadają na potrzeby klientów z różnego segmentu" - powiedział Maciej Jędrych, Product Development Specialist.

"Mamy obudowy klasyczne bez podświetlenia, z podświetleniem, a także z wymiennymi przednimi panelami. Obudowy cechuje wysoka jakość wykonania oraz przestrzeń. Konstrukcje stworzono z wysokiej jakości materiałów. Wnętrze zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalną cyrkulację. Co bezpośrednio przekłada się na utrzymanie niskich temperatur podzespołów. Dorzucamy do zestawu także wentylatory, filtry oraz możliwość aranżacji kabli. Nowa oferta obejmuje sześć modeli" - dodał Jędrych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: SILVER MONKEY X prezentuje nowe obudowy nie tylko dla graczy

 0